המשחק המהנה ביותר לשחק ברשת. מהו לדעתכם? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק המהנה ביותר לשחק ברשת. מהו לדעתכם?

mic

Recommended Posts

אני מחפש משחק שאני יוכל לנצל את הADSL שלי. כמובן משחק אז איזה כדאי לי ? מה הכי כיף? :AR15:

איזה משחק הוא האהוב עליכם. אם אני יראה אחד פופולרי אני ירצה לנסות אותו אז הביעו את דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסו Battle Field 1942, בספק אם משהו אי פעם יתעלה על הדבר האיכותי הזה.

קאונטר סטרייק במקום השני.

לי יש את הדמו שלו והוא באמת משחק טוב עם המטוסים והג'יפים וטנקים באמת משחק מצוין (רק הדמו :AR15: ושלא לדבר על המלא. ;D)

ובעינינו אני ממליץ על כן כן לא תאמינו אבל SOF2 אני משחק ברשת עם הדמו אבל פעם שיחקתי גם עם המלא משחק מצוין, רץ חלק

על כל כ.מסך, יפה יחסית, בסה"כ משחק טוב. :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש גם את UT הראשון, שלא נכנס לשום מקום.

הוא פשוט קלאסיקה בפני עצמה ואני נשבע לשחק אותו עד ליום שבו המחשב שלי יריץ אותו ב800 פריימים לשניה שזה כבר יהיה בלתי שחיק ;)

UT2003 הוא פשוט, איך לומר זאת בעדינות... סירוס טוטאלי של ה Gameplay מאנריל טורנמנט הראשון לטובת גרפיקה שוברת שיאים.

חבל שמתחילים לראות משחקים כאלה לאחרונה (כן, NFS 6 ומשוכנע שגם דום 3 העתיד לבוא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש גם את UT הראשון, שלא נכנס לשום מקום.

הוא פשוט קלאסיקה בפני עצמה ואני נשבע לשחק אותו עד ליום שבו המחשב שלי יריץ אותו ב800 פריימים לשניה שזה כבר יהיה בלתי שחיק ;)

UT2003 הוא פשוט, איך לומר זאת בעדינות... סירוס טוטאלי של ה Gameplay מאנריל טורנמנט הראשון לטובת גרפיקה שוברת שיאים.

חבל שמתחילים לראות משחקים כאלה לאחרונה (כן, NFS 6 ומשוכנע שגם דום 3 העתיד לבוא).

הבעיה בUT הוא שהמשחק זז כל כך מהר והכל כזה באלגן והוא רץ בסדר אבל לא יותר מדי.

אחד נכנס מפה אחד משם ולא מבינים מה הולך. (אפשר להבין אבל זה מעצבן >:( , אני יודע שהוא יפה והרבה אנשים אומרים שהוא יפה

אבל לצערי זה לא מספיק :AR15: .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...