רשמים מהדמו של NBA 2003. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מהדמו של NBA 2003.

Anonym

Recommended Posts

ערב טוב לכם ידידי,

בפעם השלישית במספר אני ממשיך את מסורת "רשמים מ...", אני רואה שזה מקבל תגובות די חיוביות.

הפעם בחרתי להתמקד בדמו של NBA 2003 ששמתי לב שיצא רק לפני כשעה וחצי.

זוכרים את החבר שלי עם ה-486 וה- 97? אז היה לנו עוד משחק אהוב, פי שתיים על והוא היה NBA 98. לצערי שלא כמו עם אין לי ניסיון רב עם כל הכותרים של הסדרה, רק עם 98, 2000 ו-2001. אני חייב לציין שבאחרונים השינוים מ-98 היו מאוד קטנים בעיקר גראפים. המשחקיות לא השתפרה בהמון ואני אסתכן ואגיד שאפילו נפלה קצת.

כידוע חברת EA SPORTS החליטה לא לשחרר גרסת 2002 למחשב על מנת לשפר ולשכתב את המשחק לקראת 2003, ולפי הדמו הם די הצליחו.

הדמו אומנם מאפשר רק 4 דקות משחק, אך בכל ה-4 שעות הללו ניתן לראות את השינוים.

באפשרויות אין לי מושג מה השתפר (כמו שאמרתי - דמו), אך במשחקיות המון. הייתה לי הרגשה שאני משחק ב-98 האהוב (יושב אצלי פה איפה שהוא על המדף אגב... צריך לחפש :)), תנועות מהירות, הטבעות מדהימות, קריינות מעולה, פשוט מדהים... לצערי דווקא פה לא הצלחתי למצוא שום מילים שיצליחו לתאר את המשחק המדהים הזה, אני פשוט ממליץ לכולכם להוריד את הדמו [ftp=ftp://ftp.ea.com/ftproot/pub/easports/demos/nba2003/NBA_PC_Demo.zip]מפה[/ftp] ולהנות מה-4 דקות שיש לכם עם ה-Lakers נגד ה-Nets ולחזור לפה עם חוויות :D

שלכם,

ידידכם האנונימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני זוכר את המשחק הזה.. לא בטוח אומנם. אבל אם כן, זה היה משחק גרוע לגמרי.. אני חושב ששיחקתי אותו פעם בבית ספר יסודי... damn הנוסטלגיה הזאת תהרוג אותי בסוף :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט ממליץ לכולכם להוריד את הדמו [ftp=ftp://ftp.ea.com/ftproot/pub/easports/demos/nba2003/NBA_PC_Demo.zip]מפה[/ftp] ולהנות מה-4 דקות שיש לכם עם ה-Lakers נגד ה-Nets ולחזור לפה עם חוויות :D

לפעמים לא מזיק לקרוא עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...