האם קיים באג ב Windows XP אשר גורם לפינגים לא יציבים ב Counter Strike? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים באג ב Windows XP אשר גורם לפינגים לא יציבים ב Counter Strike?

Crash5

Recommended Posts

לא מזמן נאלצתי לעבור מערכת הפעלה, מ XP ל 2000 מכיוון שנתקלתי בפינגים מאוד לא יציבים במשחק הרשת של Coutner Strike. הפינגים נעו בין 100-300MS ולעיתים אף יותר.

נודע לי כי זהו באג ידוע ב .

הייתי מעוניין לדעת האם ניתן למצוא פרטים רישמיים ממיקרוסופט לגבי הבאג, והאם קיים תיקון אשר מטפל בבעיה.

בסך הכל, הייתי מאוד מרוצה ממערכת ההפעלה הזאת, אך נאלצתי לעבור ל2000 רק בגלל שרציתי שהמשחק יעבוד בצורה חלקה וטובה.

אשמח לשמוע תגובות לגבי הבעיה, האם עוד אנשים סובלים מהבעיה, האם יש מישהו שהצליח לפתור את הבעיה בדרך זו או אחרת.

תודה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב... ::)

זה באג ידוע בXP, הבעיה שעד כה לא בדיוק ידוע מה הגורם לזה.

מה שכן משותף לכל המשתמשים שנתקלו בתופעה הוא שהם משתמשים במע' ההפעלה XP ומשתמשים בפרוטוקול לשם חיבור לרשת האינטרנט. (משתמשים שפרצו את האלקטל שלהם, לא חווים את התופעה).

מאוד מעצבן שעד כה מפתחי המשחק לא שיחררו פאץ' שמסדר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שהייתה לי את הבעייה וחקרתי את הנושא במשך כמה שעות מצאתי את הפתרון.

מה שגורם לפינגים הלא יציבים בדרך כלל זה ה REFRESH RATE , שים אותו על 60 והכל מסתדר, אני משתמש ב NVREFRESH .

יש לך במקרה SB LIVE ? הוא חלק מן הבעייה, הדרייברים פשוט דרקים, אני לא קונה יותר CREATIBE בחיים, אם תבטל את הכרטיס תראה שיפור בפינגים גם על RESHRESH של 75 או 80 .

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אצלי גם את תדר הרענון וגם את העניין עם כרטיס הקול וזה לא עוזר.

זה לא עובד בשביל כולם וזה עוד אחד מהדברים שמאוד מוזרים בכל הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הבעיה, כי לא לכולם זה פותר אותה!

אם ישתחרר תיקון, הוא צריך לסדר לכולם את הבעיה ולא רק למשתמשים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באג ידוע, זה לא נובע מסיבה אחת.

אתה צריך דרייברים הכי עדכניים לכרטיס קול (ולהכל בעצם) ויש עוד כמה דברים שגורמים לזה...

אני על על 100Hz , יש לי 100FPS ו 20 Ping...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...