האם מסך LCD רחב WIDE עובד טוב עם משחקים ??? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מסך LCD רחב WIDE עובד טוב עם משחקים ???

rasta22

Recommended Posts

התמונה לא מעוותת אלה מתוחה וזה רק במשחקים די ישנים שלא תומכים ברזולוצייה כזאת

כיום כמעט כל המשחקים תומכים וזה נראה פשוט טוב אין מה להגיד ההבדל מ1024 768 ל1440 900 פשוט גדול ברגע שראיתה אתה לא תרצה מסך לא רחב

ONCE YOU GO BLACK YOU NEVER GO BACK חחחחחחחחחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את BEN903.

יש מלא משחקים התומכים במסך רחב,במיוחד החדשים.

אני קניתי לא מזמן מסך רחב ואין לי מושג איך הסתדרתי בלי אחד כזה עד עכשיו,החוויה במשחקים ובסרטים מדהימה.

משחקים שלא תומכים ימתחו קצת (לא רציני בכלל).

מומלץ בחום.

אל תתלבט יותר מידי כי לא תתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

אני קניתי לא מזמן מסך רחב ואין לי מושג איך הסתדרתי בלי אחד כזה עד עכשיו,החוויה במשחקים ובסרטים מדהימה.

משחקים שלא תומכים ימתחו קצת (לא רציני בכלל).

מומלץ בחום.

אל תתלבט יותר מידי כי לא תתאכזב.

:imwithstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך חוקי הפורום:

1. תוכן הודעות: אין לשלוח הודעות לא חוקיות על גבי הפורום. ווארז, פריצות, והורדה לא חוקית הם לא נושא לדיון פה. כמו-כן, הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן), או כל סוג של ספאם, לא מקובלים.

יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון. זהו לא צ'אט. חל איסור להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, לרדת, או להשמיץ משתמשים/גופים/ארגונים/חברות מכל סיבה שהיא.

משתמש ותיק צריך לדעת זאת. תזהר פעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה תזהר מה הוא כבר עשה.

תעיר בעדינות וקח את זה בקלות.

כשאני אצטרך עזרה בניהול הפורום אני אודיע לך, תודה.

בכל מקרה, במשחקים חדשים (אפילו לא מאוד חדשים) תוכל להרוויח הרבה ממסך רחב (עו דמידע בצדדים שהוא יותר שימושי מזה שלמעלה ולמטה).

מה התקציב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אני רוצה להשקיע עד 1800 1900 גג...

שמעתי ביקורות טובות על ה- 940BW אבל הניגודיות שלו לא משהו, יש מסכים אחרים עם אותו זמן תגובה בערך ורחבים ?

אם כן אשמח לכמה דוגמאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה אישית שלי: PW191

קניתי אותו לאחרונה ואני מאוד מרוצה ממנו. איכות התמונה נהדרת, במשחקים אין מריחות, והצפיה בסרטים הפכה לתענוג אמיתי (הוא מחליף את הטלויזיה 21" ששימשה אותי עד כה לדבר זה).

יש לו זמן תגובה של 8MS, רזולוציה של 1440*900, עיצוב מדהים, PIVOT, VESA וכו'. באמת אחד המסכים הטובים שנתקלתי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס עולה כבר 2100

חבל שאין בארץ מבחר יותר גדול של מסכים.

נראה לי שהאופציה היחידה שנשארה לך זה הסמסונג אבל שמעתי הרבה דברים טובים עליו ובכלל אל תסתכל רק על הנתונים על הנייר אלא לך לחנות ותראה פיזית איך הוא מתפקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...