iCuiti iWear - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iCuiti iWear

eliav-peretz

Recommended Posts

תוסף לאייפוד - מסך וירטואלי.

http://www.icuiti.com/index.php?page_id=12

ולעצלנים ומבינינו הסבר בעברית בוואלה!

http://computers.walla.co.il/?w=/4003/975896

נראה לי שהוא מתאים רק לאייפוד מכיוון שיש לו חיבור ייעודי לפי התמונה...חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל שזה לIPOD כי הIPOD מוריד את האיכות של הקובץ בהרבה וזה לא שווה את ה300$ האלה, והנתונים יכולים להיות מזויפים מאוד בקלות כי אי אפשר לבדוק אותם עם הIPOD, הIPOD הופך את כל הסרטים\סדרות לחרא של איכות וממש קצת צבעים (יחסית ל16 מיליון) אז זה ממש לא שווה אבל תודה על המידע גם אני חולה על השטויות האלה חחח אבל יש משהו יותר טוב מזה חפש בGOOGLE:

VIDEO PLAYER FOR או משהו בסיגנון, זה מכשיר כזה שמחברים אליו את הIPOD (ויש שם גם תוסף לחיי הבטריה) ויש שם מסך ו 2 רמקולים וזה מחפש בתוך הIPOD שלך קיבצי VIDEO (לא יודע איזה סוגים סורי) וזה מנגן אותם יותר שווה לא? כן פחות צבעים אבל איכות יותר טובה בסופו של דבר וגם זה מתאים לכל (אני חושב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע למכשיר כזה שיכול לפעול עם נגנים אחרים?!

הבעיה פה כי אי אפשר לחבר את זה ליציאת כי זה השמע...צריך לחבר את זה לחיבור מיוחד וכמעט לכל חברה יש חיבור שונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה וואלה מתקשים להאמיין שזה לא מפחית את זהמן הסוללה, אני מתקשה להאמין שזה לא מגדיל אותה (מסך פי 10 קטן עם תאורה מינימאלית).

בכל מקרה זה גאג'ט מאוד נחמד, סוף סוף לנגני ווידאו יהיה אולי שימוש אמיתי אם זה יתפוס, כי תכלס עד היום נגני ווידאו (לא PMP) הם פשוט בדיחה וביזבוז של כסף, אבל אם באמת אפשר יהיה להנות מווידאו בגודל נורמאלי זה יכל להיות סבבה ביותר, רק אל תתפלאו אם יכיסו אותכם 7 פעמים בכל נסיעה באוטובוס...

מה שכן, כל שימוש שלו עם ונגנים דומים, הוא בזבוז בגלל איכות הווידאו הקבועה שהנגנים מאפשרים (נמוכה מאוד).

מה שקצת מטופש זה שהוא מגיע עם מובנות...כאילו שלמי שיש איפוד אין משלו :screwy:

אה ונראה לי שגם לנגנים החדשים של סאן דיסק יש חיבור כזה (סדרת E ו C לפחות) ...אולי אני טועה אבל.

עוד בעיה:

Twin high-resolution 320x240 (230,000 pixels) LCD Displays

Equivalent to a 44" screen viewed at 9 feet

אם מחברים את שני הנתונים האלו, זה יוצא שהאיכות היא על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...