אתם צמים? - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם צמים?

sagi_10

אתם צמים ביום כיפור הזה?  

1350 הצבעות

1. 1. אתם צמים ביום כיפור הזה?

Recommended Posts

גם שבת זה מצווה ובכל זאת רבים מאלו שצמו לא שומרים שבת בכלל... אז בשביל מה אתם צריכים לצום אם גם ככה אתם חושבים שאתם הולכים לגיהנום?

ולמה אני לא צמתי? פשוט... מאז שנולדתי התרגלתי לאכול כל יום... ככה זה... הרגלים מוזרים לכל בן אדם יש לא?

אני לא אמרתי שמי שצם הולך לגיהנום אם לזה התכוונת

וגם שבת צריך לשמור 52 פעמים

ויום כיפור זה רק יום אחד בשנה

אז יש הבדל גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אמרתי שמי שצם הולך לגיהנום אם לזה התכוונת

וגם שבת צריך לשמור 52 פעמים

ויום כיפור זה רק יום אחד בשנה

אז יש הבדל גדול

כן אבל שבת הרבה יותר חשוב מיום כיפור, ככה שאם אתה מאמין שהגיהנום קיים ומי שלא עושה מה שהרבנים אומרים לעשות ילך לגיהנום אז למה כבר להשקיע בלצום אם אתה כבר הולך לגיהנום בגלל שלא שמרת על השבת?

או כמו שמישהו כאן אמר, זה כמו שתרצח עשרות אנשים אבל חס וחלילה לגנוב זה אתה לא תעשה כי אסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל שבת הרבה יותר חשוב מיום כיפור, ככה שאם אתה מאמין שהגיהנום קיים ומי שלא עושה מה שהרבנים אומרים לעשות ילך לגיהנום אז למה כבר להשקיע בלצום אם אתה כבר הולך לגיהנום בגלל שלא שמרת על השבת?

או כמו שמישהו כאן אמר, זה כמו שתרצח עשרות אנשים אבל חס וחלילה לגנוב זה אתה לא תעשה כי אסור.

שבת זה מאוד חשוב

אבל יום כיפור זה יום אחד בשנה

וזה הכי קדוש

בגלל זה לפי דעתי צריך לצום מי שקורא לעצמו יהודי

זאת דעה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום כיפור לא יותר קדוש מיום שבת... בדיוק ההפך... יום שבת הרבה הרבה יותר חשוב... מבחינת הדת עדיף שלא תצום אף פעם אבל תשמור שבת מאשר שלא תשמור שבת אבל כן תצום ביום כיפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צמתי היי היה ממש קל וממש משעמם אז שמתי סרט :-X לא נורא בכל מצב אנחנו רק צמים כלפי אוכל ושתיה ועוד כמה כמו נסיעה וחטאים למינהם (להרוג מיליארדי תינוקות ועוד )

עכשיו יש לי בחילה קלה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...