ציפורן חודרנית ! למה דווקא אני ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציפורן חודרנית ! למה דווקא אני ?

SD Project

Recommended Posts

לי היו ציפורניים חודרניות ב2 הרגליים. באחת הרגליים עבר תוך שנה בערך וכבר כשנתיים אין ברגל השניה יש אבל זה לא מפריע לי בכלל ואמבטטיות עם כל החומרים האלה שמישהו ציין פה באמת עוזרות. כי אני עשיתי כל מה שיכלתי והרגל הראשונה נירפאה.. השניה עוד לא. אני אישית בלי ניתוחים כי יש לי פוביה ממחטים משהו אינסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש ציפורן חודרנית בשתי הרגלים משהו כמו 7-8 שנים... בשנתיים הראשונות עשיתי עקירה אחת לחצי שנה בערך לכל רגל וזה תמיד חזר..

התחלתי פשוט לגיזור את הציפורן עמוק יותר (באיזור הזה היא לא מחוברת לבשר אלא רק 'יושבת' עליו, ככה שגוזרים פנימה ובסוף פשוט שולפים את זה.. קצת דם ולפעמים קצת מהפיכס הצהוב זה ויש לך שקט ל חודשיים +-.

זה קצת דומה לניתוח שמסירים בו חצי ציפורן רק שפה אתה לא מגיע עד למעלה אלא מיסתפק בחצי הדרך וגוזר/עוקר רק את מה שנימצא בתוך האצבע.

עשיתי את זה כמה שנים (3-4) וזה ניהיה פחות ופחות בעיתי עד שזה כימעט נעלם.. בשנה האחרונה זה חזר ביגלל לנעליים הצבאיות ה**** האלה...

ועדיין לא רוצים להביא לי אישור לנעלים נורמליות !!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואיייייייי

עשיתי את זה כבר :)

שיטה שעובדת כימט ב100%! פשוט מורידי פס קטן בכל צד בציפון איפה שהיא חודרת ומורידים את השורש של הציפורן עם ככה שהיא לא תגדל במקום ההוא ואז היא לא חודרת אני כבר שנתיים בלי בעיות כימט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון תודה לכולםםםםם על העזרה אני מידי יום יהיה תקוע חצי שעה עם בריכת מי מלח :lol:

הייתי היום אצל מומחה לכפות רגליים והוא שולח אותי לניתוח כמו שClassified עשה...

אז המון תודה לכל מי שעזר והגיב....

שתיהיה לכם אחלה שבת וצום קל,

ניאו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח

זה בטח היה שורף..

ציפורן חודרנית

WTF is that shit? :-X

אם אתה באמת לא יודע מה זה ציפורן חודרנית אני פשוט מקנא בך..

תחלס הציפורן מחליטה (לא באמת, לרוב קורה ביגלל מכה או גזירה לא נכונה ואולי גם גנטיקה ) ליגדול לא רק קדימה אלא גם הצידה ולפעמים גם כלפי מטה של האצבע ומכאן בא השם כי היא פשוט חודרת לבשר וזה מאוד כואב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעודד אותך גם לי הייתה ציפורן חודרנית בשתי הרגליים בהתחלה ניסיתי כל מיני דברים כמו לשים את הרגל במים חמים ואז לנסות לחתוך את הציפורן לא עזר אחרי זה הלכתי לבית חולים ואמרו לי שהציפורן לא מספיק גדולה בשביל ניתוח ואפשר להוציא רגיל הרופא (הבן ז****) לקח מספריים גדולים כאלה ונכנס לי ממש פנימה לציפורן יואוו אני זוכר זה כאב והיה המון דם קיצר אחרי שבועיים ככה הציפורן חזרה ומה שהוא עשה לא עזר (עד היום לא סלחתי לו) ואז פשוט עשו לי ניתוח שחתכו את החלק בציפורן שצמח לתוך העור וזהו אני כבר משהו כמו 7 חודשים אחרי הניתוח ואין לי שום בעיה עם הציפורניים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח יואו .. זה קורה לי גם לפעמים פעם בכמה חודשים, כשהציפורן חודרת לבשר בצד זה מציק ברמות,

אז אני מרכך תמקום [כמו שההוא עם האמבטית רגל אמר :)] ופשוט מתעלל שם עם מחט מחוממת...

אני לא רגיש כל כך לכאב כי אני קצת חולה נפש בקטע הזה חח..

=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מפחיד אותי רצח הציפורן חודרנית הזאת, זה פתאום גם יכול להופיע אצלי?

גזרתי כבר את הציפורניים עמוק וגם בכל מיני עקמומיות ובצורות שונות ולא קרה כלום, אני מקווה שהמצב הזה ימשך כמו שהוא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לזמן, חשוב לגזור יישר ולא עמוק מידי...

:xyxthumbs:

דווקא יש קשר כי אם אתה גוזז עמוק מדי פעם אחת ואחרי זה לא גוזז ככה לאט לאט הציפורן נכנסת לעור אבל אם אתה ממשיך כל פעם לגזוז באותו המקום אז לא קורה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשו לי את הניתוח עם הלייזר. הקטע שאצלי זה היה ממש בהתחלה, איך שראיתי שמתחיל להיות קצת אדום ניגשתי לרופא. עם הלייזר עושים לך הרדמה, חותכים את החלק שנכנס לעור ועם הלייזר כאילו אוטמים לך את זה. מנטרל את העצב שמפריע על הגדילה של הציפורן בחלק שנכנס לעור..עבר יותר משנה ונראה שבסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...