קניתי את הנגן Sandisk Sana E250 (סוסףסוף) ויש לי שאלה.. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את הנגן Sandisk Sana E250 (סוסףסוף) ויש לי שאלה..

night-fire

Recommended Posts

שאאלוםם :]

קניתי היום את הנגן SanaE250 והעברת הקבצים שלו לפי מה שהבנתי מתבצעת ע"י מדיה פלייר..

הבעיה היא שזה מעביר כלכך לאט שאפשר להשתגעעעע :kopfpatsch:

יש אפשרות אחרת להעברת קבצים\שירים\תמונות לנגן?! :nixweiss:

תודה מראש :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום night-fire וערב טוב.

תתחדש על הרכישה :xyxthumbs:

הבעיה היא שזה מעביר כלכך לאט שאפשר להשתגעעעע :kopfpatsch:

נתקלתי בתופעה דומה בנגן של חברת iRiver דגם H10 5GB.

הפתרונות/בדיקות שאני מציע לך אחרי שחיפשתי באתר התמיכה של לגבי המוצר שלך בלי תוצאה שמתייחסת לבעיות מהירות העברה איטית:

1. יכול להיות שהקצב האיטי שאתה רואה הוא תוצאה ישירה של יציאת/ות ה- USB שלך שמוגדרות על v1 / 1.1 בקום v2.0 ב- של לוח האם שלך.

2. אם אתה משתמש במפצל כל שהוא או שניסית לחבר את ה Sansa ביציאת קידמית במארז, תנסה לחבר אותו לכל אחת מיציאות ה- הנוספות במחשב שלך וזה כולל גם יציאות בשימוש כגון עכבר/מקדלת - נתק אותם וחבר במקומם את הנגן..

3. אם מחובר לך באחת מיציאות ה- האחרות במחשב כונן קשיח/אופטי/מגנטי חיצוני כל שהוא - דאג לנתק אותו לצורך הבדיקה.

* הייתה תופעה שנתקלתי בה - שבחלק מהיציאות USB במחשב אחר שהייתי מנסה לחבר אליו את ה- iRiver הייתי מקבל הודעת "בלון" בקצה התחתון של המסך ליד השעון שאומרת שההתקן תומך ב- USB 2.0 אבל כרגע עובד במהירות איטית יותר - תוודא שזה לא מה שאתה מקבל.

בהצלחה

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום night-fire וערב טוב.

תתחדש על הרכישה :xyxthumbs:

נתקלתי בתופעה דומה בנגן של חברת iRiver דגם H10 5GB.

הפתרונות/בדיקות שאני מציע לך אחרי שחיפשתי באתר התמיכה של לגבי המוצר שלך בלי שום דבר שנוגע למהירות העברה איטית:

1. יכול להיות שהקצב האיטי שאתה רואה הוא תוצאה ישירה של יציאת/ות ה- USB שלך שמוגדרות על v1 / 1.1 בקום v2.0 ב- של לוח האם שלך.

2. אם אתה משתמש במפצל כל שהוא או שניסית לחבר את ה Sansa ביציאת קידמית במארז, תנסה לחבר אותו לכל אחת מיציאות ה- הנוספות במחשב שלך וזה כולל גם יציאות בשימוש כגון עכבר/מקדלת - נתק אותם וחבר במקומם את הנגן..

3. אם מחובר לך באחת מיציאות ה- האחרות במחשב כונן קשיח/אופטי/מגנטי חיצוני כל שהוא - דאג לנתק אותו לצורך הבדיקה.

* הייתה תופעה שנתקלתי בה - שבחלק מהיציאות USB במחשב אחר שהייתי מנסה לחבר אליו את ה- iRiver הייתי מקבל הודעת "בלון" בקצה התחתון של המסך ליד השעון שאומרת שההתקן תומך ב- USB 2.0 אבל כרגע עובד במהירות איטית יותר - תוודא שזה לא מה שאתה מקבל.

בהצלחה

שמוליק

תודה רבה שמוליק,

איניי משתמש במפצל USB\ חיצוני וכו אז כנראה זו לא הבעיה שלי,אם אכן הבעיה היא שזה מראה לי שאני על USB 1 במקום 2 איך אני יכול לתקן \ לסדר את זה?

תודה רבה רבה מראש,

דור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתמצא בתכונות ה- של לוח האם שלך, אתה צריל להיכנס לשם ולוודא שאכן ה- מגדיר את קצב/"גירסת" יציאת ה- USB שלך כ- 2.0 .

אם אתה לא סגור איך נכנסים ל- והיכן נמצאת האופציה הזו (ואם בכלל קיימת בלוח האם שלך) - קח את הספר של לוח האם ושם תמצא את המידע בנושא.

לא לעשות זאת בחופזה

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...