בעיות בפיירפוקס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בפיירפוקס

tick tak

Recommended Posts

היי

משהו מוזר עובר על הפיירפוקס שלי בזמן האחרון

לפני כמה שבועות שמתי לב שאני למשל גולש ב-hwzone המעבד על 100% ושאני סוגר את טאב(ןנישאר עם טאב אחר)אז המעבד יורד ל-0% וכאילו זה לא מוזר ניסיתי ליפתוח באותו שניה את האתר hwzone באקספלורר והמעבד היה על 0%+

עוד מיקרה:

הגלישה פיתאום איטית , ואם זה לא מספיק היום התחילה בעיה חדשה שפיירפוקסז פשוט לא מעלה אתרים(newegg,זאפ......)ואפילו לא עלה לי כמה פעמים

ובכל אותם פעמים פתחתי אקספלורר ופשו גלשתי לאום אתרים בלי בעיה ופי כמה יותר מהר מפיירפוקס

*אני גולש על 012 והיתה להם בעיה בימים האחרונים אם לא שמעתם-http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3307730,00.html

*הפיירוול שלי-kerioPF 4.3.268.0

*אני מישתמש בגירסה האחרונה של פיירפוקס-1.5.0.7

*ניסיתי ליגלוש על הפיירוול של אבל ללא שינוי

*הייתה לי ויש לי בעיה אחרת לחלוטין שלפעמים אתרים לא יודע איך ליקרוא לזה אבל נחסמים/או שהוא לא פנוי לכמה זמן ואחרי זה זה חוזר למצב רגיל

***תודה לעוזרים***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יסיר ויתקין אז מה יקרה אם כל ההרחבות וההגדרות........דרך אגב כל ההרחבות מגובות על ידי FEBE אם מישהו מכיר עם ההרחבה הזאת אני יכול להחזיר את פיירפוקס למצב הקודם לפני שאני יסיר?

ודרך אגב איך אני יוצר פרופיל?

איך אפשר לברר אם הבעיה לא אצלי(אצל הספק) כי זה קורה רק עם פיירפוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור לך להתקין מחדש את ה-FF, הפרופיל נשמר גם אחרי התקנה מחדש.

אתה צריך לנסות עם פרופיל חדש.

הכי פשוט בעצם זה ה-SAFE MODE, ב-Start->Programs->Mozilla , תבחר אם האפשרות של המצב הבטוח.

אם זה עובד טוב, אז או שהרחבה עושה לך את הבעיות או התנגשות בין הרחבות, ואז אין מניעה מליצור פרופיל חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...