מקומות בילוי מומלצים ! אזור המרכז ~ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקומות בילוי מומלצים ! אזור המרכז ~

Sting

Recommended Posts

חשבתי שזה יהיה נחמד אם כל אחד ישתף את המקומות שהוא נוהג לצאת אלהם כך שאולי נוכל להכיר איזה מקום חדש ונחמד שאפשר להנות בו...

קצת עלי...

אני בן 22 מרחובות , טריטוריית הבילוי שלי מתפרסת מאשדוד עד הרצליה כך שזה דיי מכסה את רוב המקומות בארץ

אני מעדיף בדרך כלל מקומות שקטים יחסית ופתוחים כך שלא יהיה חנוק מידי ולא יהיה רועש מידי (לא סובל לדבר עם בחורה בצעקות)

פחות מועדונים ויותר פאבים \ דאנס בארים ... תלוי בסוג הבילוי והמטרה , עם איזה חברים או בנות יוצאים

המקום המועדף עלי הוא Mikes Place שממוקם בטיילת בת"א , למה ? קודם כל באר איכותי עם מגוון בירות איכותיות מהחבית , אווירה טובה עם הרגשה קלה של חו"ל בגלל התיירים הרבים ועובדי השגרירויות ששורצים שם מה גם שזה מבטל את הנוכחות של הערסים כך שמה טוב...

אנשים נחמדים , יש דברים טובים לנשנש עם השתייה ,יש שולחן סנוקר שאפשר לשחק בו נגד אותם תיירים (מייצג את המדינה בכבוד ... :xyxthumbs:) או לשחק נגד בנות שפוגשים במקום ואפשר להזמין לאיזה משחק נחמד רק שעדיף לא לעשות בושות

המחירים לא גבוהים והשרות אדיב עם מלצריות נחמדות ... יש אפשרות לשבת בחוץ או סתם להתאוורר קצת בלי לצאת מהמתחם , אין דמי כניסה ,

יש הופעות של כל מיני להקות בכל מיני סוגים , המוזיקה לא רועשת מידי כך שאפשר לדבר עם בנות ולשמוע את עצמכם תוך כדי ( :o)

וסיבה אחרונה , דווקא בגלל שהיה שם פיגוע , אף אחד לא ירחיק אותי בכוח.

אז לאן אתם יוצאים בדרך כלל בימי שישי \ אמצע השבוע \חמישי \ מוצ"ש ?

מועדונים \ פאבים \ דאנס-בארים \ זולות ... ?

נא לציין ...

גיל כניסה

מחירים

מקום פתוח\סגור

סוג המוזיקה

עוצמה

יחס גברים\כוסיות

כמו כן כמובן גם איכות הכוסיות

וכל פרט אחר שיראה לכם רלוונטי

אני מקווה שאכן נגלה כמה מקומות טובים לבילוי והכי חשוב שתהנו , תשתו ושתהיה לכם שנה טוב ומתוקה ... אדיוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...