תמיכה באנגלית בXP עברי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה באנגלית בXP עברי

gopher

Recommended Posts

אבא שלי קנה מחשב חדש והתקנתי לו עליו Pro.

מסתבר שהוא קנה גירסה עברית, אמרתי לא נורא נסבול את זה קצת בהתקנה ואחרי זה נשנה לאנגלית בחזרה.

ואז אחרי ששמתי את כל הדרייבירים והכל , פתאום אני מגלה שהווינדווס ה@#$!#% הזה , אם מתקינים את הגירסה שלו בשפה מקומית , לא תומך במעבר לאנגלית (להפך זה כן עובד).

ממש ממש לא בא לי לפרמט את המחשב ולהתקין הכל מחדש.

מישהו מכיר איזה דרך שאפשר לגרום לזה להשתנות לאנגלית בלי להתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קיימת דרך.

מייקרוסופט מציעה למכירה (בד"כ רק לשוק העיסקי) MUI שהופך את הממשק לשפה הרצויה. זאת בעצם תוכנה קטנה שמוסיפה עוד שפה להגדרות האזוריות בלוח הבקרה של .

רצוי להרים להם טלפון ולברר האם ניתן לרכוש באופן פרטי ומהם המחירים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם אמרתי, ואני לא אוהב לחזור על דברים.

אז פשוט תעיין בעצמך אילו שפות יש בחבילות הMUI (אין אנגלית כתוספת).

Microsoft® Windows® XP Multilingual User Interface Pack - 5 CDs:

Arabic, Bulgarian, Croatian, Czech, Danish, Dutch (Standard), Estonian, Finnish, French (Standard), German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Standard), Romanian, Russian, Simplified Chinese, Spanish (Modern Sort), Slovak, Slovenian, Swedish, Thai, Traditional Chinese

What are the system requirements of Windows MUI?

MUI is an add-on to the English version of Windows XP Professional and Windows 2000 family of operating systems, and will not install on localized versions of Windows XP/2000 or on Windows XP Home Edition.

מכאן:

http://www.microsoft.com/globaldev/DrIntl/faqs/MUIFaq.mspx#MUIques5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על העזרה!

לפחות חסכתם לי זמן בלחפש פתרונות שלא קיימים.

איזה בעסה עם המייקרוסופט האלה. איזה מין רעיון זה בכלל להוציא מוצר שלא תומך באנגלית!!??

זה כנראה עונש על זה שניסיתי להתקין גירסה חוקית של windows

אני אתקשר אליהם ונראה אם הם יסכימו להחליף לי את CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם אמרתי, ואני לא אוהב לחזור על דברים.

אז פשוט תעיין בעצמך אילו שפות יש בחבילות הMUI (אין אנגלית כתוספת).מכאן:

http://www.microsoft.com/globaldev/DrIntl/faqs/MUIFaq.mspx#MUIques5

אתה טועה, וחבל.

בציטוט שהבאת לא מופיעה השפה האנגלית מכיוון שמונח מראש ששפת ברירת המחדל היא אנגלית.

בגירסאות ה-ENGLISH של XP ניתן להפוך את שפת הממשק לכל השפות שבציטוט (ולכך מתייחס המקור, ולכן אנגלית לא תופיע...).

בגירסת ה-HEBREW ניתן להפוך את שפת הממשק אך ורק לאנגלית ולא לשום שפה אחרת.

לפיכך:

אם יש לך XP באנגלית: אפשר לשנות לכל שפה נתמכת (בעזרת MUI כמובן)

אם יש לך XP בעברית: ניתן לשנות אך ורק לאנגלית. אם אתה צריך ממשק בשפה אחרת עלייך לקנות XP באותה שפה.

את הציטוט הבאת מאתר מייקרוסופט העולמי, ומראש מדובר שם על MUI למערכת ENGLISH. לא HEBREW.

אתה מוזמן ללמוד עוד בקישור הבא: http://www.ben-shushan.net/multilingual_user_interface_pack.htm

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישור שהבאת, אני רואה לראשונה את הטענה שניתן לאנגלת גירסא לוקאלית מזה 4 שנים. אם זה באמת כך (שאני ממש לא מאמין) לינק להוכחת הטענה מאתר (או מעוד מקורות אמינים) יתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי כמה תגובות בפורומים של מייקרוסופט ישראל - הנה דוגמה.

אפשר לומר שישנה אי וודאות גדולה בנושא, בעיקר מכיוון שאין תשובה רשמית וחד משמעית ממייקרוסופט לכאן או לכאן.

בכל מקרה מדובר ב-MUI שמוצע אך ורק לשוק המוסדי ולא ניתן לרכישה באופן פרטי.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על העזרה.

הסתכלתי בפורומים של מייקרוסופט ולא הצלחתי לקבל תשובה. ברוב המקומות כתוב שלא ניתן לעשות את זה ובכל מקרה אין לי דרך להשיג את הMUI.

התייאשתי והחלטתי לפרמט ולהתקין מחדש אנגלי.

יש לכם מושג אם הוא אמור לקבל את הactivation key שקיבלתי אם הCD העברי? כי זה לא כל כך עובד לי

האם המפתח הוא ספציפי לCD מסויים? ואם כן אני יכול להתקין אותו אם מפתח מסויים ולשנות אחר כך למפתח שלי כדי לעשות לו activate?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...