Company of Heroes - בעייה בשמירת משחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company of Heroes - בעייה בשמירת משחקים

ROTFL

Recommended Posts

מישהו פה נתקל בבעיה בשמירת משחקים (SAVE)? הצלחתי לשמור פעם אחת אך כשאני מנסה לשמור שוב, הוא "חושב" (רואים את המנורה של הדיסק הקשיח פועלת) אך המשחק לא נשמר, ניסיתי לבצע LOAD והשמירה לא קיימת. נכנסתי לסיפרייה שמכילה את השמירות של המשחק הזה והיא באופן די מוזר READ ONLY. ניסיתי להסיר את התיוג הזה אך ללא הצלחה - למרות שאני מוריד את האופציה הוא מאשר והיא חוזרת לאותו מצב.

מישהו נתקל בבעייה שכזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני חושב נתקלתי בבעיה.

כאשר אני שומר, ואז לוחץ על Load Game, אין שום שמירות.....

חשבתי אולי זו לא בעייה, כי ה Conitinue כאילו ממשיך מהמקום ששמרת,

אבל עכשיו כשאני חושב על זה, זה לא אמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. ה CONTINUE מתחיל את המשימה מההתחלה.. גם אני נתקלתי בבעיה הזאת, אבל לי זה לא מפריע. אני בכל מקרה לא מתכוון להפסיק לשחק באמצע משימה.. אם אני מתחיל משימה מסויימת אני גם מתכוון לסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו "המשך משימה" מתחיל אותה מההתחלה. אני לא תמיד יכול לסיים משימה (מגבלת זמן) ולכן בלי שמירה יוצא מצב שבו אני מסיים אחוז נכבד מהמשימה וחייב להתחיל אותה שוב מאפס. מה קורה לחברות המשחקים לאחרונה?! 2 משחקים שטרחתי וקניתי ובשניהם ישנו באג שמונע ממני לשחק! פשוט מחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין את הבעיה הזאת, אומנם לוקח למשחק די הרבה זמן לשמור(קצת פחות מדקה) אבל השמירות נוצרות, הן קיימות והן עובדות.

כמו כן, יש בידיכם טעות.. Continue Campign לא מתחיל את המשימה מההתחלה, אלא טוען את השמירה האחרונה בשלב האחרון שבו נמצאתם, ומכיוון שאין לכם שמירות - הוא טוען את השמירה האוטומטית של תחילת השלב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא שמתם לב אבל במסך הראשי יש אופציה של continue campaign ויש אופציה של רק campaign , כנסו לשם, יש שם 3 לשוניות,

אחת לראות את המדליות, אחת בשם My campaigns שבה אתם יכולים לבחור איזה שלב אתם רוצים לשחק (מההתחלה שלו) וכמובן לשונית

saved games , שבה יש את השמירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין את הבעיה הזאת, אומנם לוקח למשחק די הרבה זמן לשמור(קצת פחות מדקה) אבל השמירות נוצרות, הן קיימות והן עובדות.

כמו כן, יש בידיכם טעות.. Continue Campign לא מתחיל את המשימה מההתחלה, אלא טוען את השמירה האחרונה בשלב האחרון שבו נמצאתם, ומכיוון שאין לכם שמירות - הוא טוען את השמירה האוטומטית של תחילת השלב :)

פחות מדקה? מוזר... אצלי זה לוקח משהו כמו 7 שניות וחשבתי שזה הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא שמתם לב אבל במסך הראשי יש אופציה של continue campaign ויש אופציה של רק campaign , כנסו לשם, יש שם 3 לשוניות,

אחת לראות את המדליות, אחת בשם My campaigns שבה אתם יכולים לבחור איזה שלב אתם רוצים לשחק (מההתחלה שלו) וכמובן לשונית

saved games , שבה יש את השמירות

שמתי לב - אבל בגלל שהשמירות לא נוצרות לי - אני יכול להתחיל רק מתחילת הקמפיין - זו בדיוק הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, כדיי שנבין כולנו:

אם לוחצים על Continue אז זה ממשיך מאותו מצב בדיוק שהפסקת.

אם לוחצים על Campaign, אז יש שמה 3 לשוניות -> בצד שמאל (My Campaign) יש את השמירות האוטומטיות של תחילת המשימות.

באמצע, יש את ה Saves.

אצלי, אין כלום בלשונית Saves אך מתי שאני ממשיך מאותה נקודה, הוא אכן ממשיך לי מאותה נקודה...מוזר :\

הבנתי מה קורה אצל ROFTL,

יש לי שאלה:

יש לך רשת? האם התייקיה "המסמכים שלי" משותפת ברשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, כדיי שנבין כולנו:

אם לוחצים על Campaign, אז יש שמה 3 לשוניות -> בצד שמאל (My Campaign) יש את השמירות האוטומטיות של תחילת המשימות.

באמצע, יש את ה Saves.

אצלי, אין כלום בלשונית Saves אך מתי שאני ממשיך מאותה נקודה, הוא אכן ממשיך לי מאותה נקודה...מוזר :\

הבנתי מה קורה אצל ROFTL,

יש לי שאלה:

כן ככה זה בדיוק אצלי.

משום מה איזה 2 תיקנו אותי בעמוד הראשון. :nixweiss:

מזל שהתגבורת הגיע בזמן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, כדיי שנבין כולנו:

באמצע, יש את ה Saves.

הבנתי מה קורה אצל ROFTL,

יש לי שאלה:

לא לשתי השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...