האם יש מגבלת הורדה בנטויז'ן? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש מגבלת הורדה בנטויז'ן?

tombcatz

Recommended Posts

אנשים,כבר לא פעם אחת שקראתי כתבות על כך שספקיות האינטרנט מגבילות את כמות התעבורה החודשית של המשתמש...[במידה ועברת כך וכך GB הורדה בחודש,אנחנו נפנה אליך ונבקש ממך להתנתק או לשלם על חבילה יקרה יותר]...אחד הדברים שהפתיעו אותי היה לגלות שנטויז'ן היא בין החברות הראשונות בארץ שעושות את זה...וכאן גם התעוררה אצלי תהיה,ואולי גם פחד-החודש עברתי מעל ומעבר למה שאני מוריד בדרך כלל...החודש הורדתי בסביבות ה15GB בכולל,והדבר עורר אצלי חששות שנטויז'ן כבר סימנו אותי על המפה שלהם...

האם יש פה אנשים שהורידו הרבה וקיבלו אזהרה מספקית האינטרנט? והאם זה באמת נכון או סתם שמועות? או שהם פשוט נטפלים רק ללקוחות מאוד בעייתיים בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... אני גם לקוח של נטויז'ן. לפני שקיבלתי באן מ******** הייתי מוריד הרבה. אני לא חושב שקיבלתי איזה אזהרה או משהו כזה. האמת, אף פעם לא שמעתי על דבר כזה.

ו-15 GB זה באמת לא כ"כ הרבה.

אני אשמח אם תתקשר אליהם ותשאל או משהו ותכתוב מה הם אמרו.

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שכבר כמעט התנתק מהם אני יכול להגיד שהמגבלה היא לא באמת 5 ג'יגה..(אני מוריד בממוצע 45 ג'יגה בחודש, היה חודש אחד גם של 80)

קיצר דיברתי עם קשרי לקוחות ואמרו שזה בשביל להרתיע אנשים וכו' ועובדה שלא קיבלתי שום אזהרה או חיוב..

אבל אם נגמרת לך תכף ההתחייבות תנצל את העובדה שאתה מוריד יותר מ-5 ג'יגה בחודש להשיג אצלהם דיל שווה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ש-15 ג'יגה היה הערכה עדינה למה שהורדתי החודש...פחדתי מהכמות שהורדתי עד שלא הודתי בעצמי

זה יותר קרוב ל-25 ג'יגה החודש הזה...אבל אני רואה שאני עומד במצב יחסית בסדר [וכן,זה באשמת TORRENTLEECH ;D]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יכולים לדבר על משהו בלי לרמוז לדברים לא חוקיים? זה קשה כל כך?

וע"פ התקנון של נטוויזיון המגבלה היא 5GB לחודש. אני עוד לא שמעתי על מישהו שקיבל יותר מאזהרה על הורדה מעבר למגבלה, באף ספקית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...