תמיכה בעברית בנגני MP3, מי צריך את זה בכלל? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה בעברית בנגני MP3, מי צריך את זה בכלל?

T-Flash

Recommended Posts

שלום וחג שמח לכולם!! :yelclap::hi:

הנושא הזה דיי מציק לי, אני אסביר.

כשמבקשים המלצה לנגן , רוב הזמן דורשים שהוא יתמוך בעברית, כלומר שיציג את השמות של השירים בעברית.

עכשיו מה שמעצבן אותי זה שאני לא מסוגל להבין למה!

למה זה כל כך חשוב? מקסימום שבמקסימום, לכתוב את שם השיר באותיות אנגליות או באנגלית.

או שאולי יש עוד איזה סיבה שלא חשבתי עליה?? ::)

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה מעצבן לקרוא ולכתוב בתעתיק.

אתה דובר שפה ואתה רוצה שתהיה תמיכה לשפה הזאת במכשיר, מה הבעיה? אם זה היה הפוך - היית רוצה לכתוב בתעתיק עברי או בתרגום עברי שירים באנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא מבין, כי אין לי שום שיר בעברית, אבל עדיין זה פיגור. יש כאלה שמעדיפים נגן פשוט יותר אבל עם תמיכה בעברית על נגן טוב יותר בלי תמיכה בעברית. ואני חושב שכן עדיף לקרוא כבר באנגלית מאשר לקבל בעיות בנגן בגלל זה, בעיות כמו היפוך הכתב או ג'יבריש וכו'.

תלמדו אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר שיקול שלהם.. הם יחליטו מה סדר העדיפויות שלהם - מה יותר חשוב להם ומה פחות.

לרוב הנגנים הלא גנריים שיש בשוק יש איכות קול שלרוב האנשים תראה דומה אם לא זהה. בנוסף, יש היחשבו כי אי תמיכה בעברית תסרבל להם את כל חווית השימוש במכשיר. יש אנשים שחושבים בדיוק ההפך - הפיצ'רים האחרים יותר חשובים והם אודיופילים ולכן הם יתפשרו על תמיכה בעברית... זה עניין של שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ויש כאלה שבכלל לא שומעים בעברית ( אנוכי :P ) ולא צריכים בכלל לקחת את התמיכה בעברית כפרמטר :)

ונגיד אם כן הייתי שומע בעברית, אני אישית, הייתי מעדיף איכות על פני תמיכה בעברית ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על מצב היפותטי שבו לנגן יש תמיכה רק בעברית ולא באנגלית

ואתה שומע רק שירים באנגלית

ובמקרה אתה גם מעריץ שרוף של בריטני ספירס

היית רוצה לשנות ID3 של כל שיר ושיר?

איך נשמע לך "בריטני ספירס-היט מי בייבי וואן מור טיים"?

אולי אתה בכלל מעדיף "בריטני ספירס-הכה בי מותק עוד פעם אחת" ?

שמעת את הדיסק החדש של "אר.אי.אמ" ?

השיר וואטס דה פרקוונסי קנת' ממש טוב

וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לציונות, זה שימושיות נטו. ו-OMRIJ תיאר את זה מצויין.

אני לא מבין מה הבעיה של האנשים בת'רד הזה.

מי שלא שומע שירים ישראליים - מן הסתם באמת לא צריך את התמיכה בעברית וזה לא שיקול בשבילו.

מי שכן שומע שירים ישראליים , ואני לא מבין מה אתם כלכך מזועזעים מזה - מן הסתם שהתמיכה בעברית היא תנאי הכרחי לנגן שלו.

זה כמו שתקנה בלי הגה ותגיד "זה בסדר, אני נוסע רק ישר" (במידה ואין לך שירים בעברית) או "זה בסדר, לפני תחילת הנסיעה אני בונה לעצמי מסלול ישר עד ליעד" (במידה ויש לך שירים בעברית, VE-ATA KOTEV OTAM KAHA)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...