המלצה למכשיר סלולרי חדש מחברת פלאפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למכשיר סלולרי חדש מחברת פלאפון

david_borohov

Recommended Posts

שלום לכולם ושנה טובה.

בימים הקרובים אני מתכוון להחליף את מכשיר הסמסונג הישן שלי (ששרד איתי 3 שנים), במכשיר חדש..

חשוב לי שבמכשיר תיהיה אפשרות להעברת קבצים בבלוט'ות, נגן איכותי(גם באוזניות וגם ברמקולים) עם אפשרות להרחבת הזיכרון,

מצלמה לא ממש חשוב, אבל עדיף שתיהיה.

על איזה מכשיר אתם ממליצים....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה אתה אומר מכשירים נורמאליים? כל המכשירים מסורסים ומחברות כמו טליט ו SK.

והעלות ממש מוגזמת, ה V3 שם לדוגמא עולה פי 3 ממה שהוא עולה באורנג'.

יש לך 620 או 624? עדיף שתשאר איתו לבנתיים, עד שפלאפון תחליט להביא מכשירים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שהסמסונג שלי הוא דגם 800 ומשהו...אני לא ממש בטוח.

ובקשר להחלפה, זה לא ממש תלוי בי....אבא החליט שהוא מחליף את כל המכשירים (7 במספר), אז אין לי ברירה אלא להחליף....

שמעתי שה770 הוא דיי טוב, אבל דיי מסורס...מה אתם אומרים, ללכת על המוטורולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגן איכותי(גם באוזניות וגם ברמקולים) עם אפשרות להרחבת הזיכרון,

ברגע שאמרת את זה דיי הגבלת את עצמך ל-770 של סאמסונג אצל פלאפון, וגם הוא לא עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר אבל זה מה שיש להם...

למרות שעד כמה שידוע לי העברת קבצים בבלוטות אין לו בפלאפון, סורס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כעיקרון אין לי הרבה שימושים בפלאפון, שיחות, SMSים מידיי פעם, ו-....אם הסתדרתי 3 שנים עם פלאפון מזדקן בעל מסך צבעוני עלק ו40 פולי אני מניח שאני אוכל להסתדר עם טלפון מסורס.....

שמעתי גם שרוצים להוציא לטלפון עדכון שיוכל להעביר קבצים מטלפון לטלפון ע"י בלוט'ות...זה נכון, או שסתם תרגיל להרגעת הלקוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא החליט שהוא מחליף את כל המכשירים (7 במספר), אז אין לי ברירה אלא להחליף....

אם הוא מחליף את כולם תעברו חברה פשוט!

אם אתה לבד עובר לא כדאי..כי אז שיחות ממך לשאר המשפחה יעלו הרבה...אבל כל עוד אתם משדרגים את כל הפלאפונים אתה יכולים לקבל דיל ממש טוב אצל חברה מתחרה! תחשבו על זה (זה מה שאנחנו עשינו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מחליף את כולם תעברו חברה פשוט!

אם אתה לבד עובר לא כדאי..כי אז שיחות ממך לשאר המשפחה יעלו הרבה...אבל כל עוד אתם משדרגים את כל הפלאפונים אתה יכולים לקבל דיל ממש טוב אצל חברה מתחרה! תחשבו על זה (זה מה שאנחנו עשינו)

זה דיי בעייתי, כבר עשינו את זה פעם אחת (זה למה אנחנו כרגע בפלאפון), לאחר שהדיל מפלאפון היה משתלם (7 מכשירים עם מאות דקות שיחה בכל מכשיר בעלות כוללת של כ-1200-1300 ש"ח, כולל התשלום על המכשירים).

הסיכוי למעבר לחברה אחרת הוא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לשום החלטה.

פשוט לא קיימים מכשירים טובים יותר ברשת CDMA.

קיימים, ועכשיו כשנוקיה נכנסת לשוק יהיו עוד הפתעות, אבל הסירוס בהחלט עושה את המכשיר למיושן אפילו יותר, ואטרקטיבי אפילו פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...