צריך עזרה בקניית MP3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקניית MP3

The Man123

Recommended Posts

אני רוצה לקנות עם גיגה בעזור ה300 - 400 ש"ח הדברים שאני רוצה שיהיה לו הם :

1. איכות צליל טובה

2. ממשק נוח ויפה עם עברית אבל בלי משהו שצריך לעשות כדי שיהיה עברית (כמו נגיד לרשום הפוך או משהו כזה)

3. שיהיה לי אפשרות לקנות לו נרתיק טוב להגנה עליו גם אם זה בנפרד

4. והכי חשוב שיהיה אפשר לסדר אותו בתקיות שונות כמו נגיד לקרוא לתקיה לתקיה EMINEM ולשים שם רק שירים שלו וככה ולעשות עוד ועוד תקיות ולסדר ככה את התקיות בנפרד אני לא רוצה סתם לעשות שיהיה אפשר לעשות רק לסידור על ידי זאנר אני רוצה לפי שם שאני בוחר לתקיה

5. אני גם מעדיף מאוד שיהיה לו אפשרות שיפעל על בטריות רגילות ולא רק על בטריה מיוחדת שאפשר רק להטעין אותה

תודה מראש לכול העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה את C140 בנפח של ג'יגה. נשמע מתאים.

אכן נשמע מתאים אבל אין לו תמיכה בעברית כלל - חשוב לציין.

לא הפוכה פשוט אין לו.

בכל אופן במחיר הזה שכח מזה שתמצא נגן שיענה על כל הדרישות שרשמת פה, ה-C140 הכי קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ה G3 של iAudio

גרסת ה 1G עולה קצת יותר מ 450שח וגרסת ה 512M עולה קצת פחות מ 300שח.

בכל אופן נגן מצויין, מצטיין בעיקר בזכות איכות הסאונד שאין לה מתחרים, ובסוללה ארוכת טווח של עד 50 שעות.

אין לי שום מידע לגבי התמיכה בעברית, אבל סביר להניח שיש כי זה נגן מחברה מוכרת וטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט בין הi audio שאמרתם לבין הסנסה M250 אבל יש לי בעיה עם התקיות בiaudio כי באתר זאפ היה רשום את הביקורת הזאת :

"אמרו לי כשקניתי שהוא קורא תיקיות אבל הוא לא, הוא מציג תיקיות אבל כשמחפשים משהו מסויים צריך לדפדף על הכל ואי אפשר לדפדף תיקיה תיקיה" ואני לא רוצה שיהיה לי איזה שהיא בעיה עם התיקיות כמו שרשום פה אז תגידו לי אם יש איזה שהיא בעיה או לא .

ויש עוד כמה דברים שאני רוצה לדעת :

1.אני רוצה לדעת אם באחד מהם יש תמיכה בעברית.

2. למי יש את האפשרות לתקיות כמו שאני רוצה שאפשר לדפדף בין תקיות ויעילה בצורה נוחה לפי האמן לפי האלבום ולפי PLAYLIST שאני יכול ליצור ואני רוצה לדעת שאני יכול גם ליצור אלבומים ואז שהם יהיו ברשימת האלבומים.

3. ואני רוצה לדעת שלשניהם יש הגנה נוחה וטובה שתגן עליו טוב גם אם קונים אותו בנפרד זה בסדר

4. מי יותר טוב באיכות השמיעה

5. ואני רוצה לדעת אם לשניהם יש לחצן נורמלי לא ! כמו אלא שיש לנגנים הפשוטים סגנון "נקניקיה" כזה אלא לחצן חזק כמו בדיסקמנים .

בבקשה תענו לי על כול השאלות כי הם מאוד חשובות ! וכמה שיותר מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה של תיקיות ב U3.

1. לא יודע.

2. הכל אתה יכול לייצור עם ה U3.

3. על איזה הגנה אתה מדבר?

4. ה U3, אבך עם האוזניות שבאות עם הנגן אתה לא תשים לב להבדל, אלא רק עם רציניות.

5. איזה לחצן? ומה קשור נקניקיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו שיודע את התשובות על הנגן השני לא הU3

ושאני מתכוון להגנה אני מתכוון שיש לו נרתיק ששומר עליו למקרה שהוא יפול ושאני אומר לחצן אני מתכוון לחצן חזק ולא לחצן כזה צופציק שיש בנגנים הפשוטים יותר שלוחצים לחיה קצרה כזאת ימינה ושמאלה כדי להחליף שירים וכאלה (ונקניקיה זאת אמרת נגנים בצורת נקניקיה) ואני רוצה לדעת שלנגן יש לחצן חזק ולא לחצן תזוזה פשוט כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMP3 השני ששהתקוונתי אליו הוא הסנסה של סנדיסק דגם M250 שאני רוצה לברר עליו את המידע שרשמתי בהודעה קודם ובמיוחד אני רוצה לדעת את השאלה על התקיות ! בבקשה תענו לי על זה תודה מראש לכול העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...