רשמים מ-FIFA2003. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים מ-FIFA2003.

Anonym

Recommended Posts

ערב טוב לכם,

סדרת משחקי הכדורגל מבית EA SPORTS אינה חדשה לא לי ולא לכם זה לבטוח, אני לא יודע כמה פה זוכרים/יודעים, אך בערך משנת 97 המשחק החל לתפוס תאוצה אדירה ואני עד היום זוכר את עצמי משחק במשחק הזה ב-486 של חבר שלי, היה ממש מדהים, גראפיקה מעולה לאותה תקופה, משחקיות כיפית יותר ממה שאי פעם הכרנו בכל משחקי הכדורגל ששיחקנו (ויש הרבה כאלה), פשוט קשה לתאר את הסופי שבוע שישבנו בבית ושיחקנו עם נבחרת ישראל במונדיאל, עם מנצ'סטר יונייטד בכל טורניר וליגה אפשרית.. פשוט חלום.

בכל מקרה, 98 כבר שיחקנו על המחשב ה"חדש" שלי, המשחק שיפר בגראפיקה, המשחקיות לאומת זאת נשארה אותו דבר ואולי אפילו ירדה טיפה. בשנת 99 היה שיפור ענק, כנראה בגלל העבודה שסוף סוף שני קבוצות ישראליות נכנסו למשחק (מכבי חיפה ובית"ר ירושלים), שנת 2000, 2001, 2002 כולם היו אכזבה אחת גדולה לא מעניינת ולא שווה יותר משבוע משחק.

מ-2003 לא ציפיתי להרבה, אך טעיתי ובענק, המשחק מעולה!

נתחיל בכך שמאוד אהבתי את ה"הולוגרמות" הנחמדות של סמלי הקבוצות על המגרש בזמן , עוד אהבתי את המשחקיות המאוד קשה, לקח לי בערך 10 משחקים עד שסוף סוף התחלתי להבקיע גולים בכמויות ולנצח קבוצות חזקות כגון ביירן לברקוזן. אפשרות נחמדה שישנה היא האפשרות לראות בידיוק מאיפה נכנסו הגולים, איפה היו הנבדלים ומהיכן בעטתי לשער על מפה קטנה בזמן עצירת המשחק.

היה אף נחמד מאוד לראות את הרגעים הגדולים של המחצית והמשחק, זאת האפשרות שהכי הדהימה אותי... נשארתי עם פה פאור לכמה דקות בפעם הראשונה שראיתי את זה.

ועכשיו לדברים שלא אהבתי - כמובן הקריינות, גרועה כמו בשאר השנים... משום מה מאז 2000 כשהחלו לתרגם את המשחק בארץ עם הקריינות הגרועה מאוד של רמי וויץ גם האנגלים ש-EA שמים כל פעם מתחילים לפשל ולהרוס את הכיף. הקריינות הכי טובה לדעתי הייתה ב-97 ו-98... קריאות "גוווווווווווווולללללללללל" באנגלית היו משהו מאוד כיפי שעזר.

עוד משהו שדי מעצבן הוא הממשק המתוסבך והמוזר, לקח לי בערך שתי דקות להבין איך אני מחליף קבוצות בזמן התחלת ליגה, משהו מוזר.

בכל מקרה, אני כנראה אזוז לי עוד מעט להמשיך עם יובנטוס בליגת האלופות,

לילה טוב לכם חברים,

ידידכם האנונימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מהלכים, גם לך חסרים התירגולים והדירבונים נגד תיקולים? לי מאוד.. די קשה ככה, אבל מתרגלים לעצירות הפתאומיות הסתובבות אחרונה ופס לחלוץ השני שבד"כ נמצא בלי שמירה ובעיטה לשער... לרוב בחוץ... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני שיחקתי מ97 עד 2000 ככה... (כולל הWORLDCUP שיצא בדרך... אותו הכי חרשתי נראה לי) מאז כבר די לא משחק, כדורגל וירטואלי די מיצה את עצמו בחיי.

נ.ב. - ברוכים הבאים לפורום :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגילים עושים על מקש הרווח

שליחה של שחקנים עושים על Q

נגיחה היא על W וכן גם מסירת שליחה

אם רוצים בבעיטות חופששיות לסובב כדור לוחצים על מקש ה SHIFT וממקמים את הכוונת הזאת במקום שתרצו שהיא תפגע בכדור(שבצד שמאל)

כל השאר אותו דבר....

שחקו ותיהנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגילים עושים על מקש הרווח

שליחה של שחקנים עושים על Q

נגיחה היא על W וכן גם מסירת שליחה

אם רוצים בבעיטות חופששיות לסובב כדור לוחצים על מקש ה SHIFT וממקמים את הכוונת הזאת במקום שתרצו שהיא תפגע בכדור(שבצד שמאל)

כל השאר אותו דבר....

שחקו ותיהנו...

:o :o :o דורש קורדינצייה האאא ?!

אני מצפה בקרוב למשחק נראה מה הוא שווה

אני דיי אוהב את סדרת הפיפא אבל אין אין אין על NBA LIVE אני כל כך מצפה לגרסא הבא שתצא למחשבים תהא אשר תהא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי אוהב את סדרת הפיפא אבל אין אין אין על NBA LIVE אני כל כך מצפה לגרסא הבא שתצא למחשבים תהא אשר תהא.

באמת אין על ה NBA LIVE חולהההה על המשחק! חבל ש2002 לא יצא למחשב...

אבל 2003 יהיה למחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מנוע המשחק שוכתב מחדש.

פיתחו מנוע משחק חדש לגמרי ב-FIFA2003, ופשוט רואים את זה.

זה מדהים. המשחקיות פשוט מהממת. איזה כיף !

כמובן שגם הגרפיקה שופרה משמעותית: פרצופי השחקנים ממש מציאותיים, לכל שחקן (בעיקר המפורסמים) יש את הדריבל (ה-"העברה") שלו, ובכלל כל האיצטדיונים והקהל עברו מיקצה שיפורים (כולל פצצות עשן/תאורה שהאוהדים מחזיקים).

מדליק. ;D

ומילה לגבי NBA 2003: יש לי אותו על ה-PS2 (קיבלתי לפני כמה ימים , הוא רק יצא).

א-י-ן מ-י-ל-י-ם ! :o

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למקשים: SHIFT זה בדיוק כמו space רק יותר קצת (אתם כבר תראו..).

אם כבר דיברנו על משחקים של EA Sports אז מה עם Madden NFL 2003? משחק פשוט מצויין (לאחר שמבינים את כל החוקים וכו') הוא פשוט אדיר! כל המשחקים האחרים nba נראים מזה פשוטים וקטנים ביחס אליו, באמת!!

אני ממליץ לכולם לנסות אותו! אם יש לכם שאלות לגביו תשאלו אותי (חוץ מלינקים כמובן)! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יודעים איך לעשות תרגילים רציניים (כשלוחצים על SPACE זה סתם רץ עם הכדור פשוט "זורק" אותו רחוק יותר) אהבתי את כל משחקי הפיפא הקודמים שבהם היו הקפצות משוגעות ומספרות קטלניות...

עכשיו זה סתם לרוץ עם הכדור וסתם משעמם

למרות שהגראפיקה טובה והמשחק נורא מציאותי, איפה הכיף?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...