נגן חדש מארצות הברית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן חדש מארצות הברית

Access Denied

Recommended Posts

אהלן אנשים!! שנה טובה.. :yelclap: (אחרי הרבה מאוד זמן לא הייתי פעיל - בעיקר בגלל מגבלות הצבא)

שתהיה לכולנו דבר ראשון שנה של שקט ושל מלאא גאג'טס

ועכשיו לעניין.. עוד שבוע בעזרת השם אני מגיע לתפוח הגדול ואני רוצה להחליף את ה- MINI שלי בנגן 30 ג'יגה חדש

עכשיו, קיימת ההתלבטות שהבנתי שמטרידה את כל הפורום video מול ה- Visio:M של קרייאטיב.. מי עדיף??

ועוד חשוב.. תמליצו בבקשה על מקום זול וטוב להביא משם את המכשיר!

בברכה, נועם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן באודיאו- זהה

זמן בוידאו- ZVM

איכות שמע- ZVM

פיצ'רים- ZVM

באנדל- ZVM

איכות מסך- ZVM

תמיכה בפורמטים- ZVM

גודל (אורך/רוחב)- זהה

עובי- אייפוד (יותר דק, בדי הרבה)

מגבלות תוכנה- אייפוד מוגבל לאייטונס, ZVM לא מוגבל. חלק מוצאים את זה כיתרון, חלק רואים את זה כחיסרון. אני אישית לא סובל את אייטונס.

מחיר- ב J&R או Circut city תוכל למצוא את ה ZVM ב 230-235 דולר בערך, בעוד שהאייפוד דור 5.5 עולה כ 15-20 דולר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הגודל של האייפוד אני מכיר.. לחבר טוב שלי יש אחד, אז יש מאיפה להרגיש

את ה-ZVM אני מקווה לראות מחר או ביום שישי ולראות אם ההבדל הוא כזה משמעותי בשבילי

האם לדור 5.5 יש יתרונות על דור 5 חוץ מזמן הסוללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא יותר קטן (לפחות הם אומרים ככה) והאיכות של המסך יותר טובה, וזהו אני חושב.

ותיראה באיכות הסאונד אין הרבה הבדל בין הZV:M לIPOD יש הבדל ממש לא משמעותי צריכים שמיעה ממש טובה + אוזניות מאוד טובות כדי להבדיל (לי יש שמיעה מאוד טובה ואני שמעתי עם הICANS שלי ואני לא הרגשתי הבדל בכלל).

וכפי שאמרו לZV:M יש איכות מסך יותר טובה (לא יודע אם יותר טובה מהIPOD החדש כי אני לא יודע עליו הרבה אבל רוב הסיכויים שכן) ויש לו פיצ'רים שונים.

לIPOD יש לך מישחקים להורדה (ודיי הרבה, וגם לא בעייה להסיג אותם בחינם דרך תוכנה שמתחילה בE) ושעון עצר (אם אתה הולך לעשות עם הIPOD ספורט אתה יכל לימדוד זמנים, זה דיי נחמד אבל לא פרקטי).

ומצצ שני לZV:M יש רדיו (שזה שימושי למי שצריך את זה), ואפשר לשנות את מראה המסך (שזה תוספת נחמדה, למרות שאפשר לעשות את זה גם בIPOD אם מתקינית מערכת שונה משל APPLE)

אני הייתי מקשיב לשני הנגנים ורואה אותם לפני שאני קונה, אני ממליץ על הIPOD (טוב נו אני FANBOY חחח, חולה על הדבר היפה הזה)

אה ויש עוד יתרון (שלדעתי זה יתרון מאוד גדול) לIPOD יש אחריות בן לאומית (אם אתה שומר על הקבלה, שזה לא סיפור גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי היום פוד, אז אני יודע יחסית מה זה.. וההבדלים בסאונד לא משנים לי, העיקר שה-ZV עושה עבודה טובה כמו הפודים למניהם

ועוד משהו בקשר למה שכתבת, האייפוד 5.5 לא קטן מה-5 (רק הננואים קטנים בטיפה).

משחקים ממש לא בעסק שלי... מוסיקה 80 אחוז מהזמן וקצת בין לבין (עדיף שיראו טוב)

מה שכן, יתרון ענק של האייפוד זה שיש לו עברית

יש מצב שה-ZVM ידבר ביום מן הימים את שפת הקודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום סיכוי שבעולם. איסטרוניקס ישנים בעמידה, בישיבה, בשכיבה, בריחוף, ובכל תנוחה אפשרית.

אבל להצלה נחלץ רוק-בוקס, למרות שזה מאוד לא מומלץ. בתמורה לעברית מאבדים הרבה דברים אחרים.

וה "אחריות הבין לאומית" של שווה לתחת בישראל, להתקרב ל "ידע" עם אייפוד מקולקל זה כמו לזרוק חתול גוסס לאיילון צפון ביום חמישי בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...