מישהו יודע כמה עולה חבילת כבלים 5MB בנטויז'ן כיום? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע כמה עולה חבילת כבלים 5MB בנטויז'ן כיום?

tombcatz

Recommended Posts

שלום...

כרגע אני מחובר לנטויז'ן...אינטרנט כבלים 1.5MB...מחיר החבילה עומד על משהו כמו 35-39 ש"ח לחודש [לא כולל התשלום הנפרד לHOT]...

בזמנו [לפני שנה וחצי] היה לי 750K,וכשביררתי על 1.5MB גיליתי שמחיר החבילה של האחד וחצי מגה יותר זול מה-750 קיי...אז עברתי לחבילה של ה-1.5 [די מצחיק אם תשאלו אותי]...

מאז נהניתי ממהירות מוגברת,ועל הצלחת העבר אני תוהה אם כדאי לנסות את מזלי פעם נוספת-ולחפש חבילות חדשות..

בכל מקרה-חיפשתי מידע על חבילות של נטויזן ללקוחות פרטיים,ולא מצאתי כלום..

יש למישהו מחירים לחבילות שלהם?וספציפית על חבילת ה-5MB?והאם החבילה הזו מוגבלת בתעבורת המידע לחודש?

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יום יומיים בררתי בבזק ובבזק בינלאומי אבל בקשר לחבילת gamer 5MB/250k ( הם לא משדרגים את הקצב העולה בחבילה עם 5 מגה יורד). תשתית בבזק של 5MB עולה 100 שקל לחודש עם התחיבות אבל אחרי ההתחיבות אתה יש סיכוי שיעבירו אותך למחיר מלא אם לא תתקשר(בסביבות 400 שח) . חבילת ה gamer 5MB שביררתי עליה עולה בבזק כ160 שקל עכשיו יש לי gamer 2M/200K (היה 2/150 ) ועולה לי בסביבות 70 שקל. יש סיכוי סביר מאוד שהחבילות הרגילות שלהם יותר זולות.

בדקתי גם מחירי תשתית : 2000/200 זה 70 שקל ו 2500/250 זה 80 שקל (שניהם עם התחיבות לשנה אבל אפשר לעבור בין חבילות ו

אני חשבתי שאולי כדאי לעבור ל5 מגה זה אבל זה יוצא עוד 110 שקל ואני גם בקושי מנצל את מה שיש לי עכשיו (לא בבית רוב הזמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

119 ש"ח לחודש (5/256) למשך שנה על תשתית בזק או Hot. לא כולל תשתית כמובן(לא משתלם לפי דעתי בטח כשעומדים להעלות את ההעלאה ל1.5-2.5 בלבד).ובכלל הנה קישור לאתר השוואת מחירים לתשתית ספק, שניהם ביחד וכ"ו http://www.kamaze.co.il/Internet/Default.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...