שאלה בקשר ל need for speed wm איך עוברים שלב מסויים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל need for speed wm איך עוברים שלב מסויים

natan805

Recommended Posts

שלב אני חושב אחרון מראים לך שני סוגים של זמן אחד מהם אחרי כמה זמן לא זז אני לא יודע איך עוברים מי שאבין איזה שלב אני מתכון שיענה .ואם לא הבנתם אני יסביר ביותר ברור פשוט מחקתי את המשחק כי יתיאשתי אבל השמירות קימות .אם יש מישהו שיודע ועבר את כל השלבים רק שהוא לא הבין על איזה שלב אני מתכון שיגיד לי ואני יתקין את המשחק ואני ינסה למצוא עוד רמזים לשלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אכן מתכוון למתחרה האחרון ועברת אותו-

אז מחכה לך מרדף מול כוח עצום של ניידות משטרה, אתה אמור להתחמק מהניידות לכמה דקות (לא יהיה רשום לך כלום) ורק אז אתה תקבל שיחה שתפנה אותך למקום מבטחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

אם אתה אכן מתכוון למתחרה האחרון ועברת אותו-

אז מחכה לך מרדף מול כוח עצום של ניידות משטרה, אתה אמור להתחמק מהניידות לכמה דקות (לא יהיה רשום לך כלום) ורק אז אתה תקבל שיחה שתפנה אותך למקום מבטחים...

כה המטרה תהיה רמה 6

ואז אחרי 2 מיליון באונטי בערך אז אתה תצטרך להגיד לעיגול....ואז אני כבר לא אהרוס לך בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בקיצור עברתי את השלב שהסתבכתי בו .והגעתי לשלב עם המשטרות .מרדף עצום X6 . השאלה שלי אם אני צריך לרמוס אותם ואז אני מקבל שיחה או שאני צריך לברוח ולברוח וזהו עד לקבלת sms ? מי שיודע עוד דברים שאני צריך לעשות בשלב הזה ובהמשך .אם זה מסובך כמובן שיגיד לי .

תודה מראש לכל העונים

ו galh 5 מה הכוונה שלך 2 מיליון באונטי לא הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי מקודם- פשוט תמשיך לנהוג!

תהיה לך נסיעה מול הכוח המשטרתי שתיראה לך כאילו היא נארכת נצח (במיוחד ברמה קשה כזאת), אבל אל תיכנע, תמשיך לנהוג בסופו של דבר תקבל שיחה ש... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באונטי אלה הנקודות שאתה צובר כתוצאה מהמרדף של המשטרה, ככל שאתה הורס יותר רכוש וניידות בדרך זה מוסיף לך יותר נקודות.

כמובן שהנקודות עולות ככל שהמרדף נמשך ועולות בכמות גדולה יותר ככל שהמרדף יותר ארוך ויותר "חם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה נכון ברור שאני יודע מזה.אגב עברתי את כל השלבים והגעתי ל 3 וחצי מליון לא 2 מליון .תודה לכןלם

לא בכללי

במרדף אז רשום לך כמה באונטי

ואז אתה צריך להגיע לכמעט 2 מיליון באונטי שתקבל את השיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...