איך בדיוק מורחים את הגריז הטרמי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בדיוק מורחים את הגריז הטרמי?

MonoMan

Recommended Posts

אהלן אנשים!

יש לי מעבד AXP1800+ על 7VRXP1.1 ,

כל התוכנות המודדות מראות לי טמפ' עבודה ממוצעת של 84 מעלות , אינני יודע עד כמה זה נכון , במהלך מאמץ המחשב קופא על יצרו , הורדתי את הבאס ל100 כדי שהמחשב יפסיק להתקע.

יש לי גוף סטנדרטי 70 על 60 מאוורר 60 על 60 (green power :P )

לגבי מהימנות מדידת הטמפ' , יכול להיות שהלוח שלי סוטה באיזה 10 מעלות בערך (gigabyte 7vrxp rev1.1) קראתי פעם באיזה פורום על מישהו שטען שיש בעיה כזו בלוח , ידוע לכם על בעיה כזאת?

לפני שאני מתחיל להכנס לוויכוחים עם החנות לגבי הלוח והמעבד המקוללים , רציתי

לעשות משהו עם הגוף - להוציא אותו ולמרוח מחדש את הגריז .

לשאלות:

שמישהו יסביר לי מהי הדרך האפקטיבית ביותר?

אני שמתי קמצוץ על הליבה , ומרחתי את זה עם כרטיס פלסטיק כמו שמוסבר במאמר המופיע באתר הזה , השכבה של הגריז היא קצת שקופה - שאפשר לראות את מה שכתוב על הליבה , האם זה פחות מדי?

חשבתי לשים קמצוץ במרכז הליבה ולא למרוח אותו , אלא פשוט לשים את הגוף שימעך את הגריז?

מה אתם אומרים , מה יש לכם לחדש לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לצטט את עצמי : (אם היית טורח לקרוא עד הסוף...)

אני שמתי קמצוץ על הליבה , ומרחתי את זה עם כרטיס פלסטיק כמו שמוסבר במאמר המופיע באתר הזה , השכבה של הגריז היא קצת שקופה - שאפשר לראות את מה שכתוב על הליבה , האם זה פחות מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי...אוקי צריך שתיהיה שיחבה טיפה טיפה עבה יותר אבל לא משהו מוגזם

בקשר לרעיון שלך ...זה לא הכי יעיל וגם מסוכן קצת...יכול לנזול מהצדדים עדיף למרוח ואז לתת את הפוש האחרון עם הגוף עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה פחות מדיי, זה צריך לכסות יותר...

אגב בלוח הזה אתה צריך להוריד מעט את החיישן הבולט בלוח וכבר תקבל איזה עשר מעלות מתנה מה שעדיין לא יעזור לך כי אתה תהייה עדיין מעל ל-70 מעלות, וזה אולי הזמן לגוף אפקטיבי יותר כדוגמאת הוולקנו 6 או דומיו, ההיטסינק הזה אגב הוא בין הטובים יחסית למחירו הזול למרות שהיום ניתן להשיג וולקנו 7+ באיזה מאה שקלים... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה פחות מדיי, זה צריך לכסות יותר...

אגב בלוח הזה אתה צריך להוריד מעט את החיישן הבולט בלוח וכבר תקבל איזה עשר מעלות מתנה

איפה פה ההיגיון? ככל שהחיישן קרוב יותר למעבד, כך המדידה תהיה יותר מדוייקת. למי זה עוזר שהחיישן מציג תוצאה יפה יותר, אם בפועל המעבד עדיין חם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...