איזה עכבר מומלץ לקנות שיחזיק מעמד זמן רב .עד 200 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר מומלץ לקנות שיחזיק מעמד זמן רב .עד 200 ש"ח

natan805

Recommended Posts

היה לי בהתחלה {לא לייזר} חמש שנים לוא עשה לי בעיות ובסוף הוא נהרס בהשמתי. העכבר שיש לי עכשיו זה silver line לייזר חיבור והוא על הפנים אחרי חודשיים נהרס לי .אמרתי שעכשיו אני מוכן להשקיע עד 200 ש"ח לעכבר מצויין שיחזיק מעמד .אני רוצה עכבר .איזה חברה מומלצת?ואיזה סוג

אם אפשר לעשות לי רשימה של עכברים שאותם מומלץ לקנות .תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי לוגיטק mx 518 1600 dpi מה אתם אומרים זה עלה לי 220 ש"ח .זה עכבר טוב .ושווא את המחיר?

בדיוק באתי להמליץ לך עליו וראיתי שכבר קנית אותו...

ל- The Coolest, המאפיינים של העכבר שנתת אכן מרשימים אך שמעתי מאנשים שהוא מרגיש זול ושהוא נשבר יחסית מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי לוגיטק mx 518 1600 dpi מה אתם אומרים זה עלה לי 220 ש"ח .זה עכבר טוב .ושווא את המחיר?

מה זה The Coolest ? על איזה עכבר אתה מתכון שאני ידע להזהר בעתיד לא לקחת אותו .

תעשה חיפוש בגוגל - is your fiend.

בדיוק באתי להמליץ לך עליו וראיתי שכבר קנית אותו...

ל- The Coolest, המאפיינים של העכבר שנתת אכן מרשימים אך שמעתי מאנשים שהוא מרגיש זול ושהוא נשבר יחסית מהר...

בביצועים הוא לא נחות מעכבר כמו G5 מפני שהוא משתמש באותו מנוע, מהנסיון שלי עם עכברי ג'ניוס, הם לא נשברים מהר, יש לי עכבר שלהם כבר יותר משלוש שנים ורק עכשיו הכפתור הימני התחיל לזייף קצת.

אני לא יודע איך עכבר יכול להרגיש זול או יקר, זה כבר משהו שאני לא יכול לעזור לך בו.

טוב, אין לי את העכבר לכן אני לא אפתח דיון או וויכוח על משהו שאני לא התנסתי איתו, אבל לפי הביקורות שאני ראיתי זה עכבר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...