מחפש מארז וספק למחשב חדש..תעזרו לי :) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז וספק למחשב חדש..תעזרו לי :)

Maor Shahar

Recommended Posts

אני מחפש מארז וספק טובים למחשב החדש שלי.. זה המפרט.. תגידו לי איזה ספק יחזיק אותו כמו שצריך:

intel 2 due E6400

ASUS P5B Deluxe

Corsair xms2 1024kit 677MHz

asus exa1600pro Pcie 512mb

maxtor maxline3 250 gb sata2 16mb buffer

יש לי תקציב של עד 600 שקל... לא יותר לשניהם.. ואני ממש לא רוצה מארז עם דלת מעצבנת מקדימה.. :) בינתיים נתקלתי במארז של triton שחור.. ובקשר לספק... ראיתי אחד של 430W וספק של zalman 400w.. אבל יכול להיות שספק 350 יחזיק את המפרט שלי? או שאתם ממליצים על מארז אחר.. שאולי מגיע כבר עם ספק.. :s05: הקיצר אני מחכה לתגובות ככה ולעצות.. אז יאללה שוטו! :silly:

אז תודה מראש לכולם.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא 350... זה יספיק לי?לא עדיף לי נגיד את הזלמן שהוא 400 ועולה 209?! או להשקיע עוד איזה 20 שקל.. לאיזה 280 ככה.. ולהביא את הthermaltake430... שהוא גם שחור ויתאים למארז.. הFSP הזה נחשב ממש טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למארז, כדאי ללכת על מארזי Compucase, הם זולים, באים עם ספקים טובים של HEC והם באיכות גבוהה מאוד ביחס למחירם.

בגדול אלו מארזים שנותנים תמורה מצוינת לכסף ואם תרצה יש את דגם ה-6919 שהוא גם די גדול, יש לו ביצועים מספקים (במיוחד עבור חומרה שאינה פולטת כמויות חום כמו שלך) ויש לו עיצוב סולידי, למרות שאני לא אוהב את העיצוב שלו (עניין של טעם).

אם תקרא פה את הת'רד בנושא ספקים תגלה שכדאי מאוד לא לקחת ספקים של משום שהם קצת יותר טובים מהגנריים והרבה פחות מהאיכותיים באמת.

אם אתה רוצה ספק בנפרד, יש לך את FSP 350W-THN ב-260 שקל ויש מצב שאפילו 300W יספיקו.

ליאור יוכל לעזור יותר בנושא הזה

ודרך אגב, יש לי את ה-FSP 350W THN (המפרט שלי בצד) והוא מספיק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו ואריתי גם את הraidmax x1.. עם ספק 400W ... יש לכם מושג איזה ספק זה? ואיך המארז הזה? כי הסט הזה מאוד זול... (420... -450 שקל..) והוא מגיע עם מד טמפרטורה נחמד.. ודלת שקופה.. ומאווררים :xyxthumbs: אם למישהו יש אותו וממליץ.. שיגיד לי בבקשה.. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...