צריך המלצה בנושא Mini iPod - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה בנושא Mini iPod

My_Name

Recommended Posts

לפני כמה ימים, הוצע לי נגן Mini בנפח של 3G.

הנגן בן 4 חודשים, בלי אחריות והוא דפק נפילה אחת.

הישתמשתי בו איזה יום אחד והכלך היה נראה לי בסדר גמור.

המחיר שהוצע הוא 500 שקל.

אני מקווה להוריד אותו ל-450 או 400 אם אני יוכל . . .

אבל אני רוצה קודם לדעת למה אני ניכנס . . .

500 זה מחיר סביר ? יקר יותר מדי? באיזה מחיר זה ישתלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה קיים מעולם משום סוג בנפח 3GB ועוד יותר מזה הפסיקו לייצר את ה mini לפני שנה וחצי אז זה לא יכול להיות ומי שמוכר לך אותו או משקר לך או שהוא לא יודע כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה קיים מעולם משום סוג בנפח 3GB ועוד יותר מזה הפסיקו לייצר את ה mini לפני שנה וחצי אז זה לא יכול להיות ומי שמוכר לך אותו או משקר לך או שהוא לא יודע כלום

אם אין 3G אז אני כנראה מתבלבל.

וחוץ מזה, כמה שבועות לפני שנגמרה לו האחריות, הוא גרם לנגן נזק ושלח אותו אליהם - הם החיזרו לו נגן חדש ומתוקן (ואני הייתי עד לזה).

ואם אין 3G אז 500 שקל הוא מחיר סביר לכמה ג'יגה ?

(אם זה בכלל סביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא בן יותר משנה ולא בן 4 חודשים כמו שהבן אדם אמר לך אז שוב יש לנו כאן משהו שלא מריח טוב בקשר לתיאור שהוא נתן לך

אבל לפני שנגמרה לו האחריות הוא דפק אותו והם הביאו לו אחד חדש.

אני ראיתי, בעיניים שלי . . . :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם אמר לך שזה נגן בן 4 חודשים

לנגן כבר אין אחריות

iPod מגיע עם אחריות לשנה

מסקנה:

או שזה לא , או שהוא שיקר לך בקשר לבן כמה הנגן, או שהוא סתם לא יודע בכלל מה הוא אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם אמר לך שזה נגן בן 4 חודשים

לנגן כבר אין אחריות

iPod מגיע עם אחריות לשנה

מסקנה:

או שזה לא , או שהוא שיקר לך בקשר לבן כמה הנגן, או שהוא סתם לא יודע בכלל מה הוא אומר

אתה לא מבין (?)

המכשיר עצמו ניקנה לפני יותר משנה . . .

אבל כ-4-5 חודשים לפני שנגמרה לו האחריות . . . הוא אמר להם שהמכשיר דפוק . . . שלח להם אותו והם הביאו לו אחד אחר, מתוקן, חדש . . .

מסקנה: המכשיר הראשוני שהוא קנה נקנה לפני שנה וחצי (פלוס מינוס), המכשיר הנוכחי בן 4-5 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שזה אותו נגן מתוקן או שהוא מחודש ולא בן 4-5 חודשים כי הפסיקו לייצר אותם לפני שנה וחצי

או שתברר איזה זה בדיוק או שתביא תמונה כל מה שאני מנסה להגיד כבר מי יודע כמה זמן זה שאי אפשר לדעת מה זה הנגן הזה לפי התיאור שהבאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שזה אותו נגן מתוקן או שהוא מחודש ולא בן 4-5 חודשים כי הפסיקו לייצר אותם לפני שנה וחצי

או שתברר איזה זה בדיוק או שתביא תמונה כל מה שאני מנסה להגיד כבר מי יודע כמה זמן זה שאי אפשר לדעת מה זה הנגן הזה לפי התיאור שהבאת

בוא ניזרום איתך |:

נגן מתוקן.

שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לסבר את האוזן, נגן סאןדיסק סאנסה 2GB חדש יעלה לך בערך 500 שקל לפי דיווחי הפורום כולל אחריות ניגון וידיאו רדיו ועוד מספר דברים נחוצים כמו רצינית. דגם ה-4GB לא יעלה לך הרבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...