ספק כוח של Zumax, דיעות בבקשה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח של Zumax, דיעות בבקשה

SpOmA

Recommended Posts

ככה לפני שבוע הזמנתי מחשב חדש שישמש אותי ל , אומנם עדיין לא חשבתי על העיצוב שלו אז הזמנתי גם מארז רגיל של מחשב רגיל והכל כמו מחשב.. אבל בהחלט התאמתי את התקציב לדרישות וזה המפרט הסופי שיצא:

מעבד:

Athlon64 3500+ (Socket AM2)

לוח אם:

M55SLI-S4 AM2, NF4 , DDRII 800, 2xPCI-

כ.מסך:

GeForce 6200LE

זיכרון:

512MB TwinMOS - 250 - KSP

הארדיסק:

250GB SATA II 7200RPM 16MB - 425 - KSP

פלופי 1.44:

Teac/SONY 1.44 - 40 - KSP

צורב דיוידי:

NEC 3550A DVD±RW x16 Dual Layer x8 - 195 - KSP

מארז:

Cumpocase - 240 - KSP

ספק כוח:

ZU-400W 12 של זומאקס

+

שונות:

כרטיס PVR-150 MCE

בכל אופן את המפרט הרכבתי בקפידה ובחנתי כל רכיב והתייעצתי עם אנשים אז הכ אמור להיות בסדר

רק מה, כשהלכתי לקנות את המחשב ב KSP לא הייתי סגור על הספק כוח, רציתי לקנות ספק של THERMALTAKE:

Thermaltake Silent Purepower 420W

אבל זה היה מצריך ללכת לחנות אחרת וגם לשלם פי 2 כסף .. המליצו לי ב KSP לקחת את הספק הנ"ל של זומאקס, אמרו לי שהוא שקט והכל (חשוב מאד שיהיה שקט, אחרי הכל הוא יושב בסלון)

עכשיו אני עדיין מתלבט ואני מפחד שעשיתי טעות שלקחתי ספק כזה זול (180 שקל אם אני לא טועה).. המחשב הולך להיות דלוק 24/7 בלי הפסקה.. מה אתם אומרים ? הספק יחזיק את המחשב בלי בעיה? יכול להיות איתו בעיות? הוא עשוי להשרף מהר או משהו? הפסקת חשמל קלה יכולה להרוס אותו ?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מוסיף כסף ל 3600X2 וללוח

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3384

בתוספת לא גדולה מערכת הרבה יותר חזקה.

לגבי הספק, אני לא מכיר את הזומקס אבל בתוספת לא גדולה אתה יכול לקנות בנועה את ה FSP 350 THN ובאותו מחיר FSP 300 THN. בכל מקרה המערכת המדוברת לא תצרוך הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את השאלה..

לא יכולתי להוסיף עוד כסף, התקציב שלי דיי מצומצם והמחשב שהרכבתי ישמש אותי לדברים שאני צריך

הלוח אם בסדר גמור ולגבי ה-512 אני מאמין שאני אסתדר עם 512 ואם לא תמיד אפשר להרחיב בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...