המחשב שקניתי 8K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שקניתי 8K

fp581

Recommended Posts

מצטער אבל זה מפרט מבוזבז לדעתי.

ליברטי 500? אין לך שימוש בחצי ממנו אחרי OC.

יש לך שימוש בכלל ב- 250GB?

הייתי משקיע יותר בלוח אם.

הזיכרונות שלכחת טובים אבל לא מספיק,

CORSAIR היו עושים עבודה טובה יותר.

סה"כ מפרט טוב אבל טעון שיפור.

הרטיס מסךך שלך מגיע בקלות ל- XTX אתה ממש פרש אם אתה לא עושה לו OC.

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל זה מפרט מבוזבז לדעתי.

ליברטי 500? אין לך שימוש בחצי ממנו אחרי OC.

יש לך שימוש בכלל ב- 250GB?

הייתי משקיע יותר בלוח אם.

הזיכרונות שלכחת טובים אבל לא מספיק,

CORSAIR היו עושים עבודה טובה יותר.

סה"כ מפרט טוב אבל טעון שיפור.

הרטיס מסךך שלך מגיע בקלות ל- XTX אתה ממש פרש אם אתה לא עושה לו OC.

תתחדש!

הוא אמר שהוא עושה אוברקלוק? אז למה זיכרונות אחרים מה אתה סתם מבלבל תמוח חוצמיזה יש עוד 1000 חברות חוץ מ corsair

חוצמיזה הדיסק קשיח עם ה 16 מגה זה רק מה 250 ומעלה (לפחות ב WD) ככה שעדיף את ה 250

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני עושה OC, אבל לא מיידי רק כאשר המעבד לא יספיק למישחקים וכאשר הכ. מסך לא יריץ על MED-HIGH

ב. אני צריך 500 כי אני ישדרג אותו עוד כמה שנים ואז כ. המסך ידרשו הרבה יותר

ג. אני לא קונה זיכרונות של 800 בגלל שהם חמים מאוד וזה ממש בעייתי, והיה לי כאלה אז אני יודע מה אני מדבר, היה לי גם קירור מסיבי וגם אז הם נהרסו תוך שעה בOC

ד. כן אני צריך 250GB

ה. אני יכל לעשות לכ. מסך הזה OC גם בלי קירור מיוחד כי הוא מותאם לזה!!!

ו. יש למארז הזה עוד 5 מאווררים של ZALMAN אז אין בעייה עם OC רצחני

ואני יכל לשנות את המיפרט אבל זה לא יכל לעלות שקל יותר מ7895!!! זה התקציב וזהו אין לי גרוש יותר.

אני משנה את הקירור לקירור השני, זה 100% ואני לא צריך לוח אם יותר טוב כי הוא מתאים לOC רציני ואני לא צריךCROSSFIR כי אין לי ולא יהיה לי אז זה בסדר.

ומה זה משנה איזה צורב? זה רק צורב, אני צריך שהוא יצרוב וזהו, לא משו מיוחד. אז הכי זול הכי טוב במיקרה הזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני עושה OC, אבל לא מיידי רק כאשר המעבד לא יספיק למישחקים וכאשר הכ. מסך לא יריץ על MED-HIGH

ב. אני צריך 500 כי אני ישדרג אותו עוד כמה שנים ואז כ. המסך ידרשו הרבה יותר

ג. אני לא קונה זיכרונות של 800 בגלל שהם חמים מאוד וזה ממש בעייתי, והיה לי כאלה אז אני יודע מה אני מדבר, היה לי גם מסיבי וגם אז הם נהרסו תוך שעה בOC

ד. כן אני צריך 250GB

ה. אני יכל לעשות לכ. מסך הזה OC גם בלי מיוחד כי הוא מותאם לזה!!!

ו. יש למארז הזה עוד 5 מאווררים של ZALMAN אז אין בעייה עם OC רצחני

ואני יכל לשנות את המיפרט אבל זה לא יכל לעלות שקל יותר מ7895!!! זה התקציב וזהו אין לי גרוש יותר.

אני משנה את הקירור לקירור השני, זה 100% ואני לא צריך יותר טוב כי הוא מתאים לOC רציני ואני לא צריךCROSSFIR כי אין לי ולא יהיה לי אז זה בסדר.

ומה זה משנה איזה צורב? זה רק צורב, אני צריך שהוא יצרוב וזהו, לא משו מיוחד. אז הכי זול הכי טוב במיקרה הזה לא?

אתה קניתה מחשב מעולה זה שהצורב מיושן זה לא משנה עם זה יצרוב שניה יותר או פחות

ובקשר לזה שאמר בקשר ל XTX זה כרטיס מאוד לא מישתלם עדיף לחסוך שהיה עוד כסף לכרטיסי DX10 בעוד שנה שנתיים

ומ250G הופך לסטנדרט ואני די בטוח שהוא ישתמש בהם

אז תיתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ;) סוף סוף מישהו שמבין במחשבים ולא אומר לי כל מני שטויות על צורב מיושן או שהספק חזק מדיי (ואין כזה דבר חזק מדיי בספק, כי אם קונים ספק חזק אז יש לו מטרה מסויימת (כפי שאמרתי שידרוג עתידי))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...