איזה יציאה עדיפה יותר להראד דיסק? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה יציאה עדיפה יותר להראד דיסק?

name

איזה יציאה עדיפה יותר להראד דיסק?  

470 הצבעות

1. 1. איזה יציאה עדיפה יותר להראד דיסק?

Recommended Posts

יש לי סקאזי וגם איי די אי במחשב ואני רוצה לקנות הארד דיסק חדש (40 גיגה בערך 7200) והתלבתתי עם יזה יצאיה כדאית יותר ומהירה יותר

שפחות תאמץ לי את המחשב ותעביר קבצים מהר יותר בין הכוננים שבתוכה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה יציאת סקאזי יש לך ...

אם יש לך יציאת אולטרה פאסט ווייד סקאזי (uw ? :) אני כבר התבלבלתי עם כל ההגדרות של העניין ... אבל אני כן זוכר שמונים פינים... :)

אם זאת אחת מהיציאות המתקדמות והעדכניות ... אז סבבה ... אם זה פשוט סקאזי 2 (50פין ? ) אז ממש לא ... כי זה איטי

אבל קח בחשבון שהקשיח בהם יקר משמעותית ביותר מכל קשיח מודרני אחר בתצורת איי די אי ... וההבדלים בביצועים ... פשוט לא תרגיש ... או יהיו לטובת האי די אי ... בייחוד אם המחשב שלך הוא תחנת עבודה פשוטה ולא איזה שרת או תחנת ווידאו כבדה או עיבוד גרפיקה ...

אז לסיכום העניין ... יהיה לך יותר זול ועם ביצועים מספקים בהחלט לקנות ide ... לדוגמא ווסטרן דיגיטל מהסדרה של ה 8 מגה קאש ...

תהנה .

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה יציאת סקאזי יש לך ...

אם יש לך יציאת אולטרה פאסט ווייד סקאזי (uw ? :) אני כבר התבלבלתי עם כל ההגדרות של העניין ... אבל אני כן זוכר שמונים פינים... :)

אם זאת אחת מהיציאות המתקדמות והעדכניות ... אז סבבה ... אם זה פשוט סקאזי 2 (50פין ? ) אז ממש לא ... כי זה איטי

אבל קח בחשבון שהקשיח בהם יקר משמעותית ביותר מכל קשיח מודרני אחר בתצורת איי די אי ... וההבדלים בביצועים ... פשוט לא תרגיש ... או יהיו לטובת האי די אי ... בייחוד אם המחשב שלך הוא תחנת עבודה פשוטה ולא איזה שרת או תחנת ווידאו כבדה או עיבוד גרפיקה ...

אז לסיכום העניין ... יהיה לך יותר זול ועם ביצועים מספקים בהחלט לקנות ide ... לדוגמא ווסטרן דיגיטל מהסדרה של ה 8 מגה קאש ...

תהנה .

טל.

אני תומך בהמלצה של מפיסטו (ווסרן דיגיטל 8 מגה) - אומרים שהוא פשוט מטוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...