archos 604 או 504 או בכלל COWON A2? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

archos 604 או 504 או בכלל COWON A2?

e-d-a

Recommended Posts

[glow=red,2,300]דבר ראשון יצא קצת קצת ארוך אני יודע מצטער אבל זה ממש ממש חשוב לי כי זה קריטי מחבינת העיתוי ואני חייב להחליט עכשיו אז בבקשה תקדישו כמה דקות ותעזרו לי להחליט...[/glow]

לא מזמן פתחתי דיון על זה שאני רוצה לקנות נגן ואחותי טסה לתאילנד והיא תקנה לי משם.

בכל מקרה מכל העדפות שלי הגעתי להחלטה שהכי טוב בשבילי נגן PMP ואחרי שיצא לי לראות נגן כזה של סמסונג וAV 400 של ARCHOS.

בדקתי קצת ואמרו לי שהנגנים של ARCHOS יש להם עברית מלאה ואפשר לסדר שם את השירים\סרטים כמו תקיות במחשב ולא כID3TAG ששני הדברים האלו הם הכי חשובים לי....

אז ככה אלו הדברים שחשובים לי שיהיה בנגן וכל דבר מעבר זה רק תוספות

1. שיהיה זמן סוללה מכובד. יש

2. שיהיה לפחות 4 ג'יגה ומעלה. יש 30 ג'יגה

3. שיהיה אפשרות להטעין לא רק דרך המחשב. יודע שיש לא בטוח אם הם מגיעים עם מטען

4. שיהיה אפשרות גם להשתמש בו בדיסק נייד. אפשר

5. שיהיה אפשרות לסדר את השירים בתקיות בדיוק כמו במחשב ולא שהנגן ישנה את הסדר לפי ID3 TAG. לא סגור הייתי רוצה שמישהו שיודע שיגיד לי

6. שיהיה רדיו FM. לא יודע אם מישהו יודע אז שירשום

7. כמו כן די חשוב לי תמיכה בעברית. בקשר לARCHOS שדיברתי עם היבואן בארץ הוא אמר לי שיש אבל רק אם אני קונה מהם ואם אני לא קונה מהם?

8. אפשרות חיבור לטלוויזיה. לא הבנתי איך זה עובד אם חובה לקנות את המתאם או לא?

וגם לא פחות חשוב שיהיה מכשיר כזה http://www.podsplus.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=90 ואני מדגיש כזה כי אני רוצה שגם ישדר למערכת גם יטעין וגם יתפוס את המכשיר שלא יהיה זרוק סתם ככה ברכב....

אז אני סגור על רוב הדברים חוץ ממה שרשמתי, מי שיוכל לעזור אז תודה רבה ח'ברה והפעם זה סופי אחותי חוזרת עוד שבוע ואני צריך להגיד לה בטלפון איזה דגם לקנות לי אז זה די דחוף אז כל מי שיכול לעזור שיעזור בבקשה.

אה וגם איך לעזאזל אני מברר מחירים של הנגנים האלו בתאילנד חיפשתי וממש חיפשתי אבל לא מצאתי כלום וזה גורם ממש מכריע אז זה לא פחות חשוב מי שיש לו מושג שיעזור בקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...