מבחני התאמה לחיל המודיעין - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחני התאמה לחיל המודיעין

HitmanX

Recommended Posts

מצטער להגיד לך אבל הבעיה שאתה מדבר עליה היא ברמה של יחידת לימוד אחת בפסקל, וגם זה לא.

ממתי רקורסיה זה חומר של יחידת לימוד אחת בפסקל? ::)

אם למשל אני סוס עולם בתיכנות אבל לא מבין מהחיים שלי בשאר הנושאים, עדיין יש לי סיכוי להתקבל, או שצריך ביצועים טובים בכל הנושאים?

יש כמה קבוצות של נושאים. הם יכולים לקחת אותך גם אם תצליח רק בנושא אחד בלבד (ובמילא הרוב קשור לתיכנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. ערבי יגלוש כן ויראה את מה שאחנו כותבים.. ואי! איזה מידע חשוב זה! הוא יכול לעשות עם זה המון המון דברים...(כמובן - ציניות)

זה לא הסיבה...

זה בשביל שלכולם תהיה את אותה נקודת זינוק ומי שבאמת הכי טוב (ולא זה שידע את השאלות מראש) יתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבחנים לתכנות יש שאלות שבודקות הבנה, ידע בתכנות כללי וגם ידע בסביבות ספציפיות (windows, unix...)

בערך בסגנון של השאלות ב- codeguru.co.il, אולי ברמה טיפה יותר נמוכה (ולא נראה לי שאסמבלר נדרש).

במבחן שאני עשיתי (לפני 9 שנים בערך, אני כבר זקן...) היתה שאלה גם על עיצוב ממשק משתמש.

ובקשר לשאלון 300 - בערך אחרי השליש הראשון אתה מבין מה המטרה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי שאלון 300 זה פשוט מתיש! זה בלתי נסבל.. יכלו לעשות אותו גם 200 שאלות תאמינו לי היו מוציאים את אותה תוצאה...

אז לבטח עוד לא התנסתה בשאלון 567, זה מה שעושה לכולם את היום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי שאלון 300 זה פשוט מתיש! זה בלתי נסבל.. יכלו לעשות אותו גם 200 שאלות תאמינו לי היו מוציאים את אותה תוצאה...

מה מתיש בו? פשוט משפטים שאתה צריך לסמן אם אתה מסכים או לא, זה לא אמור לקחת יותר משניות בודדות לשאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח משעמם לחבר את שהאלונים האלה.... KCUF יש שם 567 שאלות?

KCUF? בכל מקרה זה של מכון קינן שפי בשביל העתודה. טוב שהוציאו אותי לראיון לקראת השאלה ה-400, אחרת הייתי מתעלף (הם לא יכולים לשים שם מסכים נורמליים לפחות?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למשל אני סוס עולם בתיכנות אבל לא מבין מהחיים שלי בשאר הנושאים, עדיין יש לי סיכוי להתקבל, או שצריך ביצועים טובים בכל הנושאים?

ממש לא משנה.. והם גם אומרים את זה. גאמא זה מסלול איתור ומיון להרבה יחידות בחיל מודיעין, מכול הסוגים.

ושאלה משלי לאלה המשרתים בגאמא\מבינים בזה קצת יותר:

עברתי את המבחנים בבית השריון

נכשלתי בראיון של אלגוריתמיקה ותכנות (או משהו כזה) אני חושב, והפנו אותי לראיון של ניהול מערכות (SYSTEM) שהלך לי בו די טוב.

השאלה שלי היא כזאת - האם זה סופי? אני לא אשרת בתכנות בכל מקרה? או שניתן במהלך השירות לעבור בין מסלולים? והאם יש עוד הרבה שלבים עד לקבלה למסלולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי אתמול בבית השריון במבחנים לפרוייקט גאמא. הלך די טוב אני חושב (מקווה)...

השאלון 300 של המודיעין הרבה פחות מעצבן משל קורס טייס. שם היו לכל שאלה 5-7 אפשרויות (בכלל לא נכון, כמעט נכון, נכון, נכון מאוד וכו') :s07:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...