ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65: - עמוד 50 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65:

T-Flash

מה אתם חושבים יהיה בקופסא?  

1089 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים יהיה בקופסא?

Recommended Posts

חברי הפורום הם האתר

העם זה הארץ לא החברי כנסת וכו

אבל סתם ככה היו יכולים לעשות לפורום זה היה מאד כדאי כי מי שתומך ימשיך ויראה שמשקיעים ו ולא רק באחרים

תאר לך סתם ככה שכל הקהילה עוברת לגיי מר 0חס וחלילה) אנחנו עושים מהפך גדול שמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 750
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חברי הפורום הם האתר

העם זה הארץ לא החברי כנסת וכו

אבל סתם ככה היו יכולים לעשות לפורום זה היה מאד כדאי כי מי שתומך ימשיך ויראה שמשקיעים ו ולא רק באחרים

תאר לך סתם ככה שכל הקהילה עוברת לגיי מר 0חס וחלילה) אנחנו עושים מהפך גדול שמה

יש משהו במה שאתה אומר, בדקתי את הקהילה שלהם מזמן , הידיעה הכי עדכנית שלהם זה שיצא כרטיס לגיימרים , לוזרים... בכל מקרה מספיק ש10 מאיתנו יעברו לשם , ותוך חודש הרמה שלהם תקביל לרמה של פורום משחקים וחומרה פה (HWZONE עדיין ישאר מספר 1# ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם "הצעות הייעול".

זו לא הייתה הצעת ייעול , זו הייתה הערה , הערה שאני מאוד מקווה שב GAMER.CO.IL יפנימו מהר, יש להם שלושה כתבים טובים , דניס ויטצ'בסקי , עידן זיירמן , ואלעד קפלן (השניים האחרונים חברים טובים :lol: :lol: :lol:) חוץ מהם , האתר הזה לא משהו , אבל אני קורא אותו בכל זאת מתוך תקווה לשיפור , אגב שיתוף פעולה בין GAMER לHWZONE יכול להיות רעיון מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

75 עמודים רק על הדיון על ההגרלה!!!

ורובם מלאים בספאם.

כל פעם שהוא ננעל, משהו פותח אותו :pissed:

:lol:

טוב ההגרלה הסתיימה, אף אחד לא זכה, אפשר לנעול לדעתי.

מחכים להגרלה הבאה!! ;D :hi:

לפני שנועלים...

תראו את תוצאות הסקר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הייתה הצעת ייעול , זו הייתה הערה , הערה שאני מאוד מקווה שב GAMER.CO.IL יפנימו מהר, יש להם שלושה כתבים טובים , דניס ויטצ'בסקי , עידן זיירמן , ואלעד קפלן (השניים האחרונים חברים טובים :lol: :lol: :lol:) חוץ מהם , האתר הזה לא משהו , אבל אני קורא אותו בכל זאת מתוך תקווה לשיפור , אגב שיתוף פעולה בין GAMER לHWZONE יכול להיות רעיון מעניין

אם עידן ואלעד חברים טובים שלך, אתה אמור לדעת ש-Gamer נמצא בתהליך של גסיסה עקב חוסר השקעה מינימלית מצד נטוויז'ן (אין אפילו מנהל לאתר!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך יש כבר שיתוף פעולה בין HWZONE לVGAMES ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עידן ואלעד חברים טובים שלך, אתה אמור לדעת ש-Gamer נמצא בתהליך של גסיסה עקב חוסר השקעה מינימלית מצד נטוויז'ן (אין אפילו מנהל לאתר!).

לא אמרתי שהם חברים טובים שלי , אמרתי אחד של השני , ומי שקרא את הכתבות של שנייהם יודע שדיברתי באירוניה .

בכל מקרה , עד שהם ימותו (אתה אמרת גסיסה...) , אני אמשיך אני חושב לקרוא שם על משחקים

לידיעתך יש כבר שיתוף פעולה בין HWZONE לVGAMES ::)

את זה לא ידעתי , תודה

כל אחד פה נהיה המנהל של הזון לפחות.

נעים להכיר, אני הוובמאסטר.

אני ממש לא מתיימר להיות מנהל של משהו , וקודם כל לפניי שאתה אומר שאתה WEBMASTER , תעדכן את זה במדור "מי אנחנו?" , כרגע הוא עדכני מאוד וכתוב שם שעמרי עמוס (MILFORD CUBICAL בפי הרוב) הוא מנהל האתר והWEBMASTER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...