מה המצב של רוקבוקס לאייפוד דור חמש? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המצב של רוקבוקס לאייפוד דור חמש?

galz

Recommended Posts

אני שוקל לקנות אייפוד דור חמש, אבל אין סיכוי שאני אעשה את זה בלי רוקבוקס. מישהו יודע מה המצב של הפירמוואייר לדור חמש? הוא כבר בשלב שהוא מתאים לשימוש יומיומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה איפוד

ספר לנו מה הדרישות שלך מהנגן ומה התקציב ונשדך לך אחד

חשבתי על זה במשך היום והחלטתי שבאמת יהיה מפגר ביותר לקנות אייפוד.

בכל מקרה, אין שום אופציה נורמאלית כרגע.

הדרישות שלי הן:

מינימום עשרים ג'יגה

עברית

שיהיה קטן קל ונוח

צבעוני

ושיהיה אפשר לקנות לו נרתיק למותן או רצועה ליד בשביל המכון.

פשוט אין נגן כזה. היחיד שמתקרב הוא האקס5 של אייאאודיו אבל מיקום האוזניות המגוכח שלו מונע ממני לקנות אותו.

זה בדיחה, פשוט אין נגן נורמאלי אחד בשוק היום. כל החברות שמות דגש על נגני , בעיקר אייריבר שתמיד ספקה מה שצריך ועכשיו פשוט אין, אבל הנגנים האלה עוד לא עברו את השמונה ג'יגה שלא יספיק לי.

אני כבר חולה מהריבר H100 שלי. הוא עובד טוב ורוקבוקס עונה לי על כל הדרישות, אבל הוא ענק בצורה מפחידה, במיוחד כשהוא בתוך האייסקין שהוא האפשרות היחידה שלי לשים אותו עלי במכון. הוא מכוער, ותכלס, אחרי שלוש שנים של שימוש פשוט נמאס לי ממנו. הבעיה שאין מה לקנות במקומו אז אני נשאר איתו.

איזה מצב מגעיל.

התקווה היחידה שלי היא שסאנדיסק יגיעו לפריצת דרך מהפכנית שתאפשר להכניס 20 ג'יגה בפלאש, ויוציאו את הסאנסה עם תמיכה בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית לא היתה רשומה בדרישות שלך ::)

והוא לא ממש מגושם

בטח שלא כמו הH100

רשומה גם רשומה...

הוא עולה יותר מהאייפוד...

לרגע חשבתי שמצאתי אבל נראה שאין שום נגן נורמאלי עכשיו בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם המיקום של האיקס חמש היא שיש לי פיאס100, שמי שלא יודע, החיבור שלהם דיי ארון (הבננה עצמה). אם אני מחבר את זה ככה מהצד זה יוצא דיי גרוע...

והבעיה הרצינית של האייפוד זה שהבטרייה שלו נגמרת ממש מהר יחסית, ועוד יותר מהר עם הרוקבוקס שעדיין בשלב שהוא צורך יותר בטרייה מפירמוואייר של (קראתי על זה אצלהם באתר).

אני באמת מבואס מהקטע. יש לי כסף והכל, ופשוט השוק לא מספק שום סחורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי צריך אותו עכשיו או יותר נכון להעביר את הזמן עוד חודש לאחר ניתוח ... אני בסוף יקנה את ה ZVM , הוא הרע במיעוטו ... מספק הכי הרבה דברים עם הכי הרבה תגובות אוהדות כנגד תגובות לא טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...