בדיוק היום לפני 5 שנים הייתי בניו יורק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיוק היום לפני 5 שנים הייתי בניו יורק

shloosh

Recommended Posts

זה קרה בשעות הצהריים שעון ....

לא יודע, אני זוכר את זה בשעות הבוקר, אולי אני טועה

יש מצב שבכלל לא שמעתי על זה ביום שזה קרה, אלא רק למחרת בבוקר

צאלים, סוף העולם, מאיפה הייתה לי שם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל חבר ובאותו זמן אם זכור לי נכון שיחקנו Age of Empires או Sims (הראשונים) כשפתאום רואים את התמונות בטלוויזיה, ואני אז לא הבנתי בדיוק מה קרה, ראיתי את המגדלים עם המטוסים שעלו באש מהפיצוץ, את המשמעות העולמית של זה אז לא בדיוק הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחזרה של התזמורת וכולנו הרגשנו שקורה משהו

ולאט לאט שמענו שנפגעו מגדלי התאומים נפגע הפנטגון... כולנו חשבנו שזה איזה בדיחה של המדריך עד שאבא אחד הגיע ואישר

הייתי בבית וראיתי את זה בערוץ 2, הלכתי לקונס' (טוב, לא כולם מבינים קיצורים - קונסרבטוריון. גם לחזרה של התזמורת) ושהגעתי לשם ראיתי בטלוויזיה שבניין אחד כבר נפל, והבניין השני גם נפל כמה דקות לפני שהתחילה החזרה. וזה היה בערך ב-16.40 שעון , לא? או 15.40, משהו עם 40, כי אני בטוח שהסתכלתי על השעון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בבית, עובר על הדיווחים טלפונית עם החברה, מאוחר יותר נפגשתי עם כמה חבר'ה באיזור דיזנגוף ובכל חנות/מקום בהם היתה טלויזיה, היתה התקהלות של אנשים. זה היה יום פשוט מטורף.

בלילות האחרונים יצא לי לעבור על סידרה דוקומנטרית מטורפת לא פחות, הממחישה בצורה יוצאת דופן את אשר התרחש בתוך הבניינים, בשעת האסון.

אחד הדברים היותר מדהימים וקשים שתראו אי-פעם, מומלץ למי שיש לו זמן פנוי ולב חזק (11 פרקים, אחד מהם מחולק ל 2) -

http://www.youtube.com/watch?v=8Qme_9OPNLc&mode=related&search=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...