5 שנים לפיגועי ה11 בספטמבר; האם אמריקה בטוחה יותר? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 שנים לפיגועי ה11 בספטמבר; האם אמריקה בטוחה יותר?

Rhx

Recommended Posts

אמריקה, וכל העולם, יהיו בטוחים יותר - רק אחרי התעוררות המונית. יש התעוררות מסויימת, אבל רחוקה מאוד מהתובנה שצריכה להיות לציבור, בעיקר באירופה.

ואם אתם שואלים מה הקשר לאירופה, אז אירופה כמעצמה גרעינית מוסלמית זה דבר רע לארה"ב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין שני הדברים.

זה שישראל היא בעדיפות ראשונה זה בלי שום צל של ספק.

ביטחון אמריקה הוא דבר חשוב בין אם תרצה או לא תרצה, הוא גורם מאוד משפיע.

אין שום דבר פסול בזה שאנחנו גם ניתן יחס למצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא..אמריקה ממש לא בטוחה יותר..אולי פחות אפילו..

היתה לפני כמה ימים כתבה בחדשות..נדמה לי של ערד ניר...הוא עשה איזה סיקור על הטרור..

והוא הגיע למסקנה יפה שאני די מסכים עם זה..לצערי..

הוא אמר משהו כזה..

"אין ולא תהיה דרך לחסל את הטרור...נהרוג מנהיגים ויקומו אחריהם ויש ככ הרבה פעילי ותומכי טרור...מה שאנחנו והעולם צריך לעשות זה פשוט ללמוד לחיות עם הטרור בכמה שפחות התנגשויות"

זה לצערי די נכון...צריכים ללמוד לחיות עם זה ולצמצם למינימום את הפיגועים וכו'...אני אומנם צעיר אבל הספקתי להתיאש מחיסול הטרור... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלפי אנשים באמריקה שרוצים לפגע בממשל בכך שיפגעו בציבור..... אי אפשר עם זה... עד שכולם לא יתעוררו לא נוכל להלחם בזה- לא מזמן גם גרמניה כמעט חטפה פיגוע ברכבת התחתית שהיא יחסית לא קשורה לטרור (אני בטוח ב 60% שזה היה אמור להיות פיגוע איסלמי)

ועוד דבר... למישהו יש קישור לסרטונים באינטרנט באותו זמן כשזה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקה לא בטוחה = בטוחה.

אולי לזה אירן ממתינה? שבוש יעוף מהכיסא, יבוא מנהיג מהמפלגה הדמוקרטית, אמריקה תחזור לבועה של לפני ה11 בספטמבר, והכל יהיה מושלם להפציץ לנו את התחת.

אם לשני הליצנים קונדוליסה ובוש היה קצת שכל, הם היו מפציצים את אירן וסוריה ולא יוצאים למלחמה בתחנות קמח בעירק ואפגניסטן.

אגב, ראיתי את הפיגוע בשידור חיי, דקה אחרי שהמטוס הראשון התפוצץ עד שהאבק של שני המבנים כיסה את מנהטן. לראות את הכל בשידור חיי היה ממש מצמרר. הקטע הוא שאני ואח שלי צחקנו כשראינו מטוס נוסף נכנס לפריים אמרנו בצחוק "הנה עוד אחד...", שניה אחרי הוא נכנס בבניין השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, זה פשוט עצוב - הנה שיחה שמתנהלת בין שניים בזמן שהתאומים נפגעו, לבסוף הוא צועק ואז הבניין נופל..

האיש עמו התנהלה השיחה היה Kevin Cosgrove..

אתם חייבים לראות את זה -

http://www.youtube.com/watch?v=EE9TLgCVLBM

תמונות אחרונות לזכר שני מגדלי התאומים -

הימים הטובים של מגדלי התאומים:

sunriseko9.jpg

הפגיעה:

TVScreenCNNBreakingNews.jpg

9_11_narrowweb__200x293,0.jpg

הנפילה:

9-11.jpg

m04-768421.jpg

המקום בו עמדו התאומים:

350px-Wtc-2004-memorial.jpg

יהי זכרם ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...