צריך עזרה למחשב נייד (הרבה בקשות וספקולציות)! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה למחשב נייד (הרבה בקשות וספקולציות)!

ymss69

Recommended Posts

אני הבעלים הגאה של הX40 אולי הכי שמור שיש בארץ, בעל 1 גיגה זכרון אחריות ל3 שנים , טחנת עגינה ומה לא.. אני מחזיק בו שנתיים (נקנה ב12 וחצי אלף) ואני שוקל להחליף אותו למחשב זהה אך בעל מספר תכונות שממש חסרות לי- הראשונה שבהם היא יציאה לטלוויזיה!! ממש חשובה לי (מרגיז מאוד בלי), השנייה היא מחשב שלא צריך טחנת עגינה (מרגיז להיסחב עם זה לפעמים) ואם אפשר אז מחשב שמתחמם פחות!!!!!!!!!!

השימוש העיקר של המחשב הוא ,צפייה בתמונות ובסרטים וגם ללימודים (היה בעבר יהיה בעתיד) עכשיו לא צריך לא עריכת וידיאו/מוזיקה, לא משחקים ולא כלום!! בשביל זה יש לי את המחשב הביתי!! זה רק מחשב קל!! קטן!! דק!!! בטריה שמחזיקה מינימום 5 שעות (לא חובה המקורית, מוכן לקנות נוספת כמו שעשיתי בX40), לא מתחמם מהר מידי.... ונכון להיום הכי חשוב הוא שהחנות שאני יקנה ממנה תיהיה מוכנה לקחת את שלי! אם לא לא שווה לי!!

ההגבלה של המחיר היא בערך 13... לא חובה אבל אם אפשר מצלמה מובנית נשמע רעיון סבבה... מסך 13 אינץ זה התקרה שלי.. למרות שאני מעדיף לרדת ל11-10 ואפילו קטנים יותר!

רק מעבדים כפולי , רק מינימום גיגה זכרון!

על הדרך אני גם צריך המלצה לLCD 19 אינץ משהו טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מחפש הוא סדרת X60S של לנובו (IBM) זאת הסדרה שמחליפה את הדגם שלך והיא עם ליבה כפולה

וגם טווח המחירים (תלוי בקונפיגורציה) נע בין 11500 - 14000 שזה בטווח התקציב שלך

http://www.pc.ibm.com/us/notebooks/thinkpad/x-series/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מתכוון לקנות את כל המחשבים החדשים של , מביקורות שקראתי הX40 שאצלי לא נופל בכלום מX60 שבנוי כמו זבל סיני.

אני מחפש מחשב מהרמה הגבוהה ביותר, שיהיה- דק,קל,קטן,בעל בטריה ארוכה, ומהיררררררר... (זמן עלייה בווינדוס בX40 מביא לי את הסעיף וזה ככה גם בX60 מנסיון!!)

ראיתי שיש כמה אופציות יפות מסוני ומאסוס... יש מישהו שיכול לתת לי דעה כלשהיא.

יש לי גם אפשרות לקנות בארה"ב אבל מהחוויה שלי עם תמיד חשוב שיהיה אחריות עולמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...