nokia n73 כמה שאלות לגביו יש מצב לקנייה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nokia n73 כמה שאלות לגביו יש מצב לקנייה

tigery

Recommended Posts

חברים אני מעונין לקנות את ה n73 יש מצב אני ייקנה אותו השאלה האם הוא כדאי כי אני משיג אותו במחיר של 48 ואולי אפילו יותר זול פלוס ועוד לא דיברנו על מסלולים והכל זה יוצא מחיר מאוד מטורף.

השאלה האם הוא שווה את הכסף הזה? איך המלצלמה שלו ראיתי שהיא 3.2 מגהפיקסל האם זה ייתן לי איכות גבוהה יותר איזה יתרונות יש לו על פני מכשירים אחרים בארץ והכי חשוב מה החסרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדוה רבה אפשר גם כמה ביקורת בעברית מאשנים שקנו אותו.

וסתם מישהו מעונין שנקשנה שני מכשרים ומקבלים תשני בחצי מחיר אז אפשר ככה לארגן משהו סתם כדרך אגב.

תגידו אם משיהו מעונין.

מה דעתכם על המכשיר? שווה תמחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשך 36 חודשים.

יש הבדל מבחינת גודל פיזי ומשקל בינו לבין ה sonyericson w800i

אבל אורנג מחייבים אותך לקחת איתו חבילת דור שלישי בעלות של 25 שקל ועוד צריך לבחור מסלול וזה גם מייקר את כל הסיפור.

אני מתלבט בנו לבין ה 6280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מה-6280.. יש לי אותו..

מבחינה טכנולוגית הוא ליגה, אין מילים...

אבל כבר, אחרי 4 חודשים שיש לי אותו נשבר לי המסך והפנל בצד (טוב זה אולי כי אני נכה עם גבס ברגל) וזה סליידר מסריח שמתלכלך מבפנים ונהיה קשה אז תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים לוותר על 6280.

חבל זה נוקיה והייתי שמח ללכת עליו כחלופה ל n73 במידה ולא אקח אותו.

איזה פלפאון הכי מתקרב ל n73 במחינת מצלמה ו מה העלות ומה בקשר לזמינות בארץ בחברות הסללור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוקיה N73 הוא אחד המכשירים עם רמות הקרינה המקסימלית הגבוהות ביותר שיש---> מסוכן מסוכן מסוכן!! במיוחד לאנשים צעירים!!

http://sar.nokia.com/sar/index.jsp

לידיעה כללית- כל מכשיר שרמת ה SAR שלו היא מעבר ל 1.0 הוא מכשיר עם קרינה גבוהה מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...