שאלה בקשר לקניית נגן מחברת Sansa - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקניית נגן מחברת Sansa

Mr. 24

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מעוניין לקנות את הנגן Sansa e260 4GB, ורציתי לברר אם מישהו מכיר את הנגן והתנסה איתו - ויכול לתת לי חוות דעת.

הדבר שהכי חשוב לי בנגן זה שיהיה לו איכות טובה מאוד, ושיהיה נוח לשימוש. אני ממש לא צריך תמונות/וידיאו, הבעיה שהיום רוב המכשירים באים ביחד עם זה...

אם מישהו יכול לתת לי חוות דעת - אני אשמח.

תודה רבה מראש. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אבל אם יורשה לי לשאול עוד שאלה קטנה - כמה אנשים הציעו לי אולי ללכת על הזן מיקרו 5GB.

יש לי התלבטות... איזה מבין הנגנים יותר טוב? הסנסה או הזן מיקרו? אני מתכוון מבחינת איכות הסאונד (האוזניות שמקבלים עם הנגן זה בד"כ האוזניות שאני משתמש.. אני לא הולך לקנות אוזניוןת ב-300 שקל), ממשק וכו'..

אני חושב שהזן מיקרו כבר די ישן... אבל אני לא כזה מבין.

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנסה כמובן נראה יותר טוב. הוא מבוסס פלאש ככה שבעיות לא יהיו לך איתו(לא שיהיה לך עם הZEN.. אבל יותר סיכוי שכן)

לי יש סנסה E130 והאוזניות IN-EAR שהגיעו איתו מדהימות אותי כל פעם מחדש.. ככה שאני בטוח שהאוזניות שיגיעו עם הE260 לא אמורות להיות גרועות כלל וכלל..

חיברתי אליו גם ICEMAT SIBERIA ואוזניות סנהייזר HD485 ובשניהם שמעו מדהים איתו והוא ממש לא הגביל מבחינת ווליום.. הוא מאוד חזק..

ובשבילך - ביקורת :

http://www.thetechlounge.com/article/292-1/SanDisk+Sansa+e260/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה.. עדיין יש לי דילמה בין הקרייאיטיב לבין הסנסה.

אני אנסח יותר טוב את עצמי, אולי זה יעזור לי חד משמעית וסופית -

אני לא מתכוון לקנות (אלא אם כן הם עולות 100-120 שקל לא יותר), בשביל אחד הנגנים להלן (אני מתכוון להשתמש במה שאני מקבל), אז מה יותר טוב מבחינת סאונד?

1. הסנסה E260

2. קריאייטיב זן מיקרו פוטו

יש לציין שאני לא אודיופיל, ואני לא אבחין בהבדלים אם הם לא ממש גדולים. אז אם ההבדל בין הסנסה לקריאייטיב הוא לא כל כך גדול, יש סיכוי שאני לא אשים לב כל כך.. אני רק רוצה נגן שאני אשמע בו נקי וחלק (:

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שלא שמעתי את שתי הנגנים ביחד, אני מניח שההבדל בין איכות הסאונד תהיה מאוד קטנה אם בכלל.

זה לא שיהיה הבדל של שמיים וארץ - בנגן אחד ישמעו צליל חלק וריאליסטי ובשני ישמעו כמו ברדיו משנות ה-30.

תבחר מה שנראה לך יפה יותר או נוח יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק....

:xyxthumbs:

אגב הנה סיקור קצרצר עליו...

חדש בישראל: Sansa e200

SanDisk משיקה בארץ את ה-Sansa e200, דמוי- עם מסך צבעוני, , רדיו והרחבת זכרון

04/06/2006 08:43

SanDisk, המתמחה בין היתר בייצור נגני MP3 , משיקה בארץ את הנגן ה- Flash החדש שלה ה- Sansa e200. עיצוב הנגן דומה לזה של ה- nano, כולל גלגלת המגע. להלן הפיצ'רים המרכזיים:

*מסך TFT בגודל 1.8 אינצ'

*תמיכה בקבצי WMA ו-mp3

*נגן מובנה לסרטים מקודדים (מקודד מצורף בחבילה)

*נפח של 2/4/6GB

*מקלט רדיו פנימי

*הקלטה מהרדיו לקובץ mp3

*הצגת תמונות

*הרחבת באמצעות כרטיס microSD

*חיי עד 20 שעות ניגון

*סוללה ניתקת וניתנת להחלפה

SanDisk כמובן טוענת שמדובר ב- killer חדש. הבעיה היא שבשנה האחרונה כל נגן שיוצא ודומה קצת ל-, טוען להיות ה-iPod killer. בסופו של דבר, הפעם היחידה שאפשר באמת להשתמש במונח "iPod killer" היא כשסטיב ג'ובס משיק iPod חדש והורג את קודמו.

הSansa של - בהחלט יורש ל iPod Nano

הנגן מגיע בגרסאות:

Sansa e250 2GB

Sansa e260 4GB

Sansa e240 6GB

את גרסת ה-4GB תוכלו למצוא כבר היום בחנויות בארץ במחיר של כ 1,200 שקלים (מחיר מעולה לעומת התמורה)

את גרסאות ה 2 ו-6 גיגה תוכלו למצוא היום בארץ במחירים של כ 900 ¤ וכ-1500 ¤ בהתאמה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם..

רק שאלה אחרונה לפני שאני אהיה סגור על הסנסה -

האם זה נכון שאי אפשר ליצור בו תיקיות?

ואם כן, האם אפשר ליצור Playlist?

למשל רשימת השמעה של אלבום X, ובו יהיו שירים שאני אשים.. או רשימת השמעה של להקה ABCD ושם שירים שאני אשים, לפי בחירתי... וכך הלאה... הכוונה לרשימות השמעה מותאמות אישית, ולא כמו שהנגן מסדר לי לפי זמר או ז'אנר וכו'..

תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם..

רק שאלה אחרונה לפני שאני אהיה סגור על הסנסה -

האם זה נכון שאי אפשר ליצור בו תיקיות?

ואם כן, האם אפשר ליצור Playlist?

למשל רשימת השמעה של אלבום X, ובו יהיו שירים שאני אשים.. או רשימת השמעה של להקה ABCD ושם שירים שאני אשים, לפי בחירתי... וכך הלאה... הכוונה לרשימות השמעה מותאמות אישית, ולא כמו שהנגן מסדר לי לפי זמר או ז'אנר וכו'..

תודה :-)

מישהו? זה די חשוב לי.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...