"התחננתי לניידת, הם ביקשו פקס" - עוד כשלון.. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"התחננתי לניידת, הם ביקשו פקס" - עוד כשלון..

Rhx

Recommended Posts

רועי תבור, תושב רמת הגולן, הבחין במכונית פיאט אונו, שנהגה השתולל בכביש ממזרח לכנרת, שעות אחדות לפני התאונה המחרידה שבה קיפחו את חייהם חמישה בני אדם, ובהם הנהג. הוא התקשר למשטרה ולמוקד משטרת התנועה, והתחנן: "תעשו משהו, הנהג הזה עלול לרצוח". אבל המוקדן במשטרת התנועה הסביר לו "זה לא באחריותנו. תגיש תלונה למשטרת טבריה". משטרת טבריה טוענת שחיפשה את המכונית ולא מצאה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3301554,00.html

עד לאיפה נגיע, עד לאיפה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני מספר ימים דווח על רשלנות של המשטרה כאשר נהג מונית התקשר לבקשת ניידת לאחר שצעיר וחבריו תקפו אותו כמעט למוות.

לאחר מספר דקות הגיע אמבולנס והמשטרה לא הגיעה :nixweiss:

משטרת זו משטרה כל כך מפגרת שקשה לקרוא לה אוכפת חוקים בעוד שהשוטרים עצמם בדברים בשפה גסה, הם עצמם גסי רוח, עוברים על החוקים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתרגש מהסיפור הזה.

לפני כמה חודשים שיחקתי כדורגל עם חברים, הגיעו שלושה רוסים שיכורים, היו מכות, חבר שלי כמעט שבר את האף. הם לא נתנו לנו ללכת מהמקום, הרמנו טלפון למשטרה והם אמרו להגיש תלונה. משיחה עם שכנים באזור מתברר שזו הפעם השלישית או הרביעית שאותה חבורה עושה את זה במטרה לגנוב טלפונים, ובכל הפעמים דווח למשטרה...

האמינות של הגוף הזה מבחינתי בקרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצוצים תקציביים.

ומדיניות כושלת ... ועם שלא אכפת לו ...

כן ... אני אתה והוא (ומשה קנגרו) גרמו לכך שהגענו לאן שהגענו ..

המשטרה ממזמן כבר לא מגנה על האזרח הקטן והביטחון שלנו ...

אין מה ליבדוק זאת עובדה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן מופתע ממשהו ?

אני יכול לספר לכם מפה ועד מחר סיפורי חלם על המשטרה המהוללת שלנו... אבל מה זה יעזור ?

רק שתדעו שבפעם הבאה שתצטרכו "סיוע משטרתי" תחשבו שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס את האמת מאז ההתנקות(אולי קצת לפני) מתחיל אצלי מעבר אידיאולוגי מגישה ציונית לא-ציוני ואלא אם יהיה שינוי במנהיגות הרופסת שלנו(ראה ערך "עבודה" "ליכוד" ובמיוחד "קדימה")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...