שאלה בקשר לכרטיס קול מומלץ למערכת רמקולים הדיי פשוטה שלי. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לכרטיס קול מומלץ למערכת רמקולים הדיי פשוטה שלי.

dino

Recommended Posts

AC97= דרעק, שמעתי אחד כזה כמעט מתתי מגועל נפש

תקנה פורסטימו אם אתה חושב, זה עניין של השקעה עדיפה.

אם לדעתך הסאונד זה תחום במחשב שכדאי להשקיע ללא ספק כן, אם אתה סתם מדי פעם מאזין למוזיקה או מדי פעם משחק ולא כל כך איכפת לך תוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AC97= דרעק, שמעתי אחד כזה כמעט מתתי מגועל נפש

תקנה פורסטימו אם אתה חושב, זה עניין של השקעה עדיפה.

אם לדעתך הסאונד זה תחום במחשב שכדאי להשקיע ללא ספק כן, אם אתה סתם מדי פעם מאזין למוזיקה או מדי פעם משחק ולא כל כך איכפת לך תוותר.

גם אם הוא מאזין לעתים רחוקות עדיין לא צריך להתפשר על האיכות הזוועתית של משהו אונבורד (ואומר את זה אחד שהתמש בכזה די הרבה זמן).

לא תאמין איזה הבדל היה בין האונבורד שלי לבין ה- VIBRA 128 שקיבלתי (קרדיט במפרט).

בכל אופן זה הכרטיס הכי משתלם שאתה יכול להשיג במחיר הזה, וזה שווה תאמין לי

גם אני בקרוב הולך לקנות את הפורטיסימו 3 ביחד עם 2 (ורפדייל דיאמונד 8.20).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל עם יש הבדל עם רמקולים כמו שלי, זה לא רמקולים 4.1 או משהו כזה, זה סך הכל סאב + 2 לוינים, אז יש עדיין הבדל?

כרגע יש לי את הויברה 128 בפנטיום 4, אני בקרוב קונה AMD ואני שוקל להשים GAME FORTISIMO 3, שווה את הכסף? או שבגלל

הרמקולים לא יהיה לי הבדל?

הנה הקישור לדף של הרמקולים, תגידו לי עם יהיה הבדל עם אני יחבר אותם ל-AC97 שעל הלוח, או לפורטיסימו 3 של הרקולס.

הרמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל עם יש הבדל עם רמקולים כמו שלי, זה לא רמקולים 4.1 או משהו כזה, זה סך הכל סאב + 2 לוינים, אז יש עדיין הבדל?

כרגע יש לי את הויברה 128 בפנטיום 4, אני בקרוב קונה AMD ואני שוקל להשים GAME FORTISIMO 3, שווה את הכסף? או שבגלל

הרמקולים לא יהיה לי הבדל?

הנה הקישור לדף של הרמקולים, תגידו לי עם יהיה הבדל עם אני יחבר אותם ל-AC97 שעל הלוח, או לפורטיסימו 3 של הרקולס.

הרמקולים

בטח שיש הבדל לא משנה איזה מערכת זאת, זה שהכרטיס תומך ב-7.1 זה לא אומר שאתה צריך לנצל את כל זה, הכרטיס גם מפיק איכות צליל נקייה ויפה , דבר שכרטיסים יותר פשוטים עושים בצורה פחות טובה.

לכן לא משנה באיזה מדובר תמיד תרגיש הבדל (ברור שההבדל לא יהיה אותו הבדל אם תנסה את זה עם ATP3 או עם 2 ג'נריק ב-50 שקל).

בד"כ השיפור העיקרי שמגרישים זה החדות והצלילות של הסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ההבדל יהיה ניכר גם אם תחבר לכרטיס קול , ממולץ לקנות את הפורטיסימו 3\2 הזולים

יש לי שתי סטים של בבית, מה שאמרתי ה-Yamaha YST-MS201, סאב וופר + 2 לוינים,

ויש לי גם רק 2 לוינים, אפשר לחבר את כולם ביחד לכרטיס קול? או שבשביל זה צריך את הכרטיס המקוצעי

יותר של הרקולס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם יש להם מגבר (מה שלא אמרת בשאלה) אז כנראה שכן

יש לי סאב וופר (עם לזה אתם קוראים מגבר), שיש לו כניסה לכל (2 הלוינים), ויש לו יציאה לכרטיס קול,

חוץ מזה אין עוד כניסות ויציאות, השאלה שלי היא: האם על הפורסטימו 3 עצמו יש כניסה לכמה מערכות רמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ... אם אתה מחפש להפיק מקסימום אפשרי מהרמקולים במחיר הגיוני ...

אני שמעתי הרבה דברים טובים על המוצר של הרקולס. ... וגם הוא מאוד איכותי לפי מה שאומרים ונותן לך כלמיני פיצ"רים שמקבלים בקריאיטיב רק בכרטיסים ההיי אנד היקרים שלהם ...

ובכלל ... בתחום של כרטיסי קול לא כ"כ קשה להחליט מה לבחור ..... זה לא כמו בכרטיסי מסך

ההמלצה שלי זה לך על ההרקולס פורטיסמו החדש ... הבנתי שהמחיר ממש נוח ... 300+- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...