מה הנגן עם האיכות הכי טובה?? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הנגן עם האיכות הכי טובה??

maxim22

Recommended Posts

שלום לכם חברה

אני מעוניין לקנות נגן חדש

התכונה הכי חשובה לי בנגן היא האיכות של הסאונד שלו

אני חפש גם נגן שבנסוף לאיכות שלו הוא יהיה קטן בעל ממשק נוח (כמו הגלגלת באייפוד) ובעל חיי סוללה ארוכים (אבל אלו תכונות משניות בהחלט)

אז עכשיו השאלה שלי היא לאיזה נגן יש את האיכות הטובה ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב ?

רוב נגני ההרדיסק היום נותנים איכות מספקת, קריאטיב, איפוד איריבר יש גם כמה דגמים נחמדים של .

קח בחשבון שמה שיגביל אותך ברוב המקרים זה האוזניות ולא הנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות המוכרות כמו iRiver, Cowon, IAudio מספקות את איכות הצליל הסטנדרטית בשוק, לא תשמע הבדל בין הנגנים האלה עם האוזניות הרגילות שלך... תקנה את הנגן שהכי מתאים לך מבחינת תקציב, ממשקים ועיצוב - תהייה בטוח שאם הוא מהחברות האלה איכות הסאונד תספק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה חברה

עכישו לפי מה שהבנתי אז שני המתחרים העיקריים מבחינתי הם ה H10 או ה NANO 2GB

יצא לי לשחק קצת עם האייפוד נאנו וזה ממש חמוד ומגניב אבל לא ממש בדקתי את האיכות סאונד שלו

לגבי האייריבר - עוד לא יצא לי להיתקל באחד כזה

אז מה בעצם עדיף? אייריבר או אייפוד?

ואם אני אלך על האייפוד ואני טובות אז האיכות תשתפר מאוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שהנאנו מבוסס זיכרון פלאש, לא כולל רדיו, הפאנל והמסך שלו הרבה יותר רגישים לשריטות.

מעבר לזה, זה נתון לטעמך האישי.

כמו שאמרתי בהודעה הקודמת, הכי חשוב שתבחר איכותיות, בסופו של דבר זה מה שיתן לך את ההבדל המשמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן גם אני ממליץ לך לבדוק את ה iAUDIO U3.

יצא לי לבדוק את איכות הסאונד שלו עם מגוון של , מהפשוטות ביותר מהשוק שעולות 1.5שקל, עד המקצועיות ביותר שדורשות הגברה רצינית, והנגן מסתדר מצויין ומפיק איכות מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שהנאנו מבוסס , לא כולל רדיו, הפאנל והמסך שלו הרבה יותר רגישים לשריטות.

מעבר לזה, זה נתון לטעמך האישי.

כמו שאמרתי בהודעה הקודמת, הכי חשוב שתבחר איכותיות, בסופו של דבר זה מה שיתן לך את ההבדל המשמעותי.

שכחת שהוא דורש תוכנה בשביל להסתנכרן

עריכה:

הנגנים עם איכות השמע הכי טובה ששמעתי הם הנגנים הישנים של קריאטיב (את החדשים לא שמעתי :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...