עד כמה הצלחתם להמהיר את המערכת שלכם (מעבד) - עמוד 11 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה הצלחתם להמהיר את המערכת שלכם (מעבד)

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתישהו בשבוע הקרוב אני מקבל את ההארדדיסק החדש שלי, רק אז אתם תקבלו .

מה הקשר בין הארד-דיסק לתמונות? אולי זה משפיע על הביצועים אבל אנחנו רוצים שמוכיחות שהמעבד שלך רץ ב-225Mhz

ומכפלה 10, כי זה לא ממש הגיוני ש-Axp רץ ב-2250Mhz זה מטורף, תעלה מ-Sisoft-Sandra שרושמת את הבאס

והמכפלה והדגם האמיתי של המעבד, זה לא קשור להארד-דיסק ואתה יכול להביא כאלו הוכחות גם בלי הארד-דיסק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתישהו בשבוע הקרוב אני מקבל את ההארדדיסק החדש שלי, רק אז אתם תקבלו .

מה הקשר בין הארד-דיסק לתמונות? אולי זה משפיע על הביצועים אבל אנחנו רוצים שמוכיחות שהמעבד שלך רץ ב-225Mhz

ומכפלה 10, כי זה לא ממש הגיוני ש-Axp רץ ב-2250Mhz זה מטורף, תעלה מ-Sisoft-Sandra שרושמת את הבאס

והמכפלה והדגם האמיתי של המעבד, זה לא קשור להארד-דיסק ואתה יכול להביא כאלו הוכחות גם בלי הארד-דיסק חדש.

מסכים לגמרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין לנתונים האלה.... בטח שבלי הוכחה....

לפי מה שקראתי בפורומים בחו"ל JIUCB הוא STEPPING סביר ל-OC לא יותר (יחסית ל-STEPPINGS החדשים כמובן)

אנשים מגיעים למהירויות כאלה די בקושי ועם VOLTAGE גבוה בהרבה... (סביבות ה-1.9)

ןגם אני לא מבין את הקשר בין ה-HD לתמונות..... משהו חשוד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר, כשאני אקבל את ההארדדיסק, אתם תקבלו . מי שלא מאמין לדבר כזה, שלא יאמין. אני לא הולך לרוץ להוציא במיוחד בשבילך . לי יש זמן.

BTW, שיקרתי כשאמרתי שהבאס הוא 225, עכשיו הוא 230!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין לנתונים האלה.... בטח שבלי הוכחה....

לפי מה שקראתי בפורומים בחו"ל JIUCB הוא STEPPING סביר ל-OC לא יותר (יחסית ל-STEPPINGS החדשים כמובן)

אנשים מגיעים למהירויות כאלה די בקושי ועם VOLTAGE גבוה בהרבה... (סביבות ה-1.9)

ןגם אני לא מבין את הקשר בין ה-HD לתמונות..... משהו חשוד פה.

כנראה אני נתקלתי באיזה מעבד מיוחד, משום שזה באמת לא הגיוני שאנשים שמגיעים למהירות כמו שלי בוולטאג' של 1.9V אני מגיע בוולטאג' של 1.750V.

אני עוד אבדוק את זה.

ואני לא נתן לכם שום תמונות בגלל שאני עובד על הארד דיסק של 750 מ"ב שבקושי מחזיק לי את 98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 166.... אני כרגע רוצה לבדוק את הגבול של המעבד.... (אבל בכל זאת להנות מקצת ביצועים ;) )

אחרי שאני אדע מה הוא מסוגל יגיע הזמן להוריד מכפלה ולהעלות FSB....

אני לא אגיע אפילו קרוב ל-200 בגלל ה-PCI RAID CONTROLLER שלי אבל גם 180 יהיה נחמד מבחינתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...