רדאון 7200 - הוצאת היטסינק , צלעות קירור לזכרונות , כמה OC והאם זה שווה ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדאון 7200 - הוצאת היטסינק , צלעות קירור לזכרונות , כמה OC והאם זה שווה ?

Spidey

Recommended Posts

היי

יש לי רדאון 7200

יש לו זיכרונות דו צדדיים כמו שהבנתי

ואין הרבה מקום ביניהם ....

יש לו מאוורר + היטסינק מקורי....

ואת המאוורר ניתן להוציא אך ההיטסינק מודבק...

איך מוציאים את ההיטסינק ?

אני יודע שיש שיטה בפריזר

אך האם זה יעשה משהו לרדאון ?

תודה

וכמה OC הוא יעשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראדון 7200?

wtf?

לא חשוב, אני לא יודע עד כמה הכרטיס יכול להגיע אבל לגבי שיטת הפריזר...

זו השיטה היחידה שאפשר להוציא בעזרתה דבר טרמי למרות שלדעתי אין סיבה שהhsf יהיה מחובר בדבק טרמי והוא מחובר בברגים, תבדוק, לגבי השיטה...

אז ככה, לוקחים שקית סנוויצ'ים, בודקים שאין לה חור, שמים בתוכה את הכרטיס, מוציאים ממנה את כל האוויר, כמה שאפשר ואוטמים טוב טוב טוב, לאחר מכן מכניסים לפריזר, הדבק הטרמי נהרס והhsf נופל.

מסוכן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא חושב ששוה לך להתחיל לפרק את הכל , תנסה לעשות "קומבינה" (סליחה על הביטוי) ופשוט לחבר מאורר חזק יותר במקום המקורי וכך תוכל לעשות אובר יפה מאד .

אם תראה שהזכרונות שלך עוצרים אותך , קנה ב 20-50 שח צלעות קרור לזכרונות וגם דבר טרמי שעלוה 50 שח , ותוכל לסחוט עוד קצת.

אני אישית חושב שחלק ב' מיותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי וניסיתי וההיטסינק הקקה הזה לא מוכן לרדת! :( :-\

אני יבדוק עוד פעם אבל לא נראה לי כי לא ראיתי שום קליפסים ושום חורים

לגבי הצלעות קירור

זה מגיע עם מדבקות

מה הן נותנות ?

ואיך אני מדביק את הצלעות בלי דבק טרמי ?

ואיך אני יודע אם נכנסות לי הצלעות או לא ?

תודה. :)

נ.ב

עשיתי כבר אובר קלוק מ166\166 ל195\195

ב200\200 הזכרונות (אני כמעט בטוח) עצרו אותי וזה גם הראה קצת סימנים (כל מיני דברים מוזרים על המסך למשל ;D)

ב195\195 זה יציב....

אבל אני רוצה עוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להדביק את ההיטסינקים לזכרונות אתה צריך דבק טרמי , הצלעות בטוח יכנסו כי הם ממש קטנות (חצי ס"מ על חצי ס"מ בדיוק בגודל שבב רגיל) .

אכן הזכרונות מוגבלים ל 195 ,אבל את הליבה אפשר עוד אני חושב (מישה הגיעה עד 215 אני חושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i'm sorry but 166/166 to 195/195 sounds very little to me. my Chain tech 3 Ti 200 can easly go from 175/400 to 233/533 (power strip's max). 33% improvment, now that's how it's done, and it's with default cooling, non-the-less, a big ass blue heat sink and a fucked up 40mm fan that doesn't do shit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש שתרסן את לשונך !

חוץ מזה שבכרטיסים החדשים הזכרונות הרבה יותר טובים ולכן מצליחים לעבוד יותר מהר אבל אם את עושה חישוב של אחוזים אז מ 166

ל 195 זה שיפור של כמעט 20 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...