שימוש בנורטון גוסט - גרסת הדוס - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בנורטון גוסט - גרסת הדוס

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

האם יש מדריך לשימוש בתוכנה הנ"ל - אני צריך ליצור קובץ אימאג' יש שני דיסקים: המקורי עם WIN 2000 ואני צריך לעשות ממנו אימאג' כדי שאוכל להעביר אותו לכמה דיסקים אחרים שיושבים במחשבים עם אותה קונפיגורציית חומרה וגם כגיבוי שאם נדפק הווינדוס אז יש גיבוי ואין צורך להתקין הכל מחדש.

אשמח אם תעזרו לי בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדריך אני לא יכול לעזור (אני עבדתי עם הקונסולה) אולי אני אמצא זמן ואכתוב (אבל לא מבטיח).

רק רציתי שתשים לב למשהו שגם אני לא ידעתי איך (והאמת פתר לי אותו משהו אחר ואני לא יודע איך הפתרון הולך)

בקיצור העניין הוא ככה...

אמרו לי שמ"ה מקבלת זיהוי מיוחד משלה בהתקנה. אם אתה משכפל בעזרת אימאג', אז אתה משכפל גם את זיהוי הזה!

הבעיה שהבנתי אם יש זיהוי זהה בשני מחשבים באותה רשת אז יש בעיות!

הפתרון מבוסס על משהו בשם "סיספרד" (לא זוכר בדיוק) פשוט מריצים אותו אחרי שמכינים את איך שרוצים עם כל התוכנות,

התהליך מביא לכך שפעם הבאה שמ"ה עולה היא תאפשר מעין התקנה מחדש של אבל כל התוכנות ודרייברים נשארים מותקנים

(כל זה בתנאי שנתת אם הוגדר "סיספרד" בצורה מתאימה)

אז לא מפעילים מחדש את הארדיסק וישר עושים אימאג' כדי שתעלה את אימאג' במחשב חדש תוכל לרוץ "התקנה מחדש"

(ברור שהיא רצה ישר ורק פעם אחת, בשביל פעם נוספת צריך "סיספרד" מחדש)

טוב בקיצור זה הרעיון תחקור ותבדוק (אולי אנשים כאן יוכלו לעזור יותר) אני אישית עשו לי את "סיספרד" אז אני לא יודע איך עושים מגדירים אותו!

בהצלחה,

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה לענות לך מהזיכרון כי אין לי את גירסת הדוס לידי

עולה לדוס

מעלה את התוכנה עם הפקודה ghost

אנטר בחלון הראשון עם הOK

local

disk

to image

בוחר בכונן שאתה רוצה ליצור ממנו image

בוחר מיקום לשמור את הimage ושם בשביל הimage

הוא ישאל אותך אם לכווץ אני לא משתמש בזה כי זה יותר איטי אז אתה יכול להגיד לו לא

ואם אני זוכר נכון הוא ישאל אותך אם לחלק את האימג' לחלקים (span) פה אתה אומר לו כן

וזה הכל לגבי היצירה

עכשיו בשיחזור זה עובד בערך אותו הדבר

ghost

אנטר

local

disk

from image

בוחר באימג'

בוחר בכונן שאתה רוצה לשכפל לתוכו

וממשיך הלאה, הוא ישגע אותך מדי פעם לגבי איפה החלק הבא של האימג' אתה יכול לגרום לו לא לעשות את זה ע"י

העלאה של התוכנה עם פקודת ghost -auto במקום רק ghost

אם יש בעיות אז תגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...