לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי בכל אתר של אוניברסיטה יש מחשבון סכם. 750 לפי מה שהבנתי זה לא הרבה, כי כשבדקתי במחשבון של בן גוריון קיבלתי 721, עם פסיכומטרי 639 וממוצע בגרות 10.77 לפי בן גוריון (109.22 לפי ת"א).

אז לאיזו פקולטה יש את דרישת הסכם הגבוהה ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מה תקופות הלימודים?

כלומר, באילו תאריכים לומדים? בתאריכי הסמסטרים? מה הם בדיוק?

ומה עושים ביניהם? חוזרים הביתה?

מתחילים השנה ב22/10

הסמסטר הוא כ13 שבועות

ואז תקופת מבחנים

חופשה קצרה (אם אין לך יותר מדי מועדי ב')

ועוד סמסטר של 13-14 שבועות

בד"כ יש לוח שנה, משום מה כרגע הוא לא עובד

http://bbs.haifa.ac.il/detail.asp?iType=16&iAd=437

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה עובד בטכניון(בטח שם יש להם הילה כזאת מעל הראש :smile1:) אבל אצלנו אין עם מי לדבר

פעם הציקו לי איזה שבוע להגיע למועצה של המל"ג (וראיון בהארץ שבוע שעבר, שממנו החמקתי באלגנטיות - פשוט הפלתי ת'תיק על חבר :smile1:. יש לנו ראש חוג הזוי... מה הוא רוצה ממני?? :-X) ונכחו שם החבר'ה של האגודה, כאילו רק התותחים הכבדים שזה הראש הסגן ושאר הדרגות.. והם ממש "לא יעיל בעליל"

במקום להעלות בעיות חשובות(אהמ - סטודנט ערבי-ישראלי שמגיע מהצפון כל יום ולא מוכנים לתת לו מלגה - אהמ) הם לא הפסיקו לבלבל את המוח

הייתי רוצה להציע חוק, אבל אני כבר לא בטוח אם יש לי למי לפנות :nixweiss:

כל מה שמעניין אותם זה לשפוך ים כספים לקראת כל תקופת בחירות (יש גם שיפור שוחד משנים עברו :cool2:) :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה שלא תבוא גם, אולי אתה תעזור יותר...

חח..אהבתי את הגישה...

אאממ...

יש לי נכשל אחד בתעודה, בספרות, 50, וזה שגיעה, וזה ציונים בין 40 ל 60 לכל השיכבה וזה נמצא בטיפול מול משרד החינוך...

אבל עד כמה שהיבנתי אני עדיין זכאי לתעודת בגרות.....

אז ... אני מועמד לטכניון, יש לי סכם 85.35, וממוצע בגרויות 110, פסיכו 643... עדיפות ראשונה פיסיקה (צריך סכם 81) עדיפות שנייה הנדסת חשמל ואלקטרוניקה (צריך סכם 86), אז אני מניח שאני מקבל רק פיסיקה... ואני שמח כי את זה רציתי...

ועכשיו מי יכול להגיד לי עד כמה אני הולך ליתחון את עצמי בפיזיקה בטכניון?! גזרתי לעצמי גזר דין מוות?!

למישו יש מושג לאן ללכת עם זה בעתיד? במה אני יעבוד?

באיזה שלב בדיוק אני אמור לקבל מכתב מהטכניון שמבקש ממני להסדיר את עניין המעונות, כי הבנתי שהעתודה ועתידים לא מסדרים את זה...

אגב אני מקרית גת, אז אני גם בעתידים... יש לי שתי הורים ולשניהם שכר מינימום... חיים רגיל... אני אקבל 0 או 7.5K, או 15K? רמז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...