אגב יצא כבר AUDIGY 2 בישראל.... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אגב יצא כבר AUDIGY 2 בישראל....

Ibrow-Now

Recommended Posts

וחוצמזה ... כרטיס עם יציאת firewire ... עולה איזה 150 שקל

תוסיף את מחיר הכרטיס של הרקולס .... הדגם הכי טוב ... , לא תגיע למחיר של הקריאיטיב

אבל אתה יודע ... כמו שיש מעבד ,....ומעבד של ....

אני חסיד של הקריאיטיב ... ומתכוון לשדרג את עצמי לאודיג"י 2 פלטינום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי במה למשל לאודג'י2 יש THX יותר מתקדם אז נגיד אתה רואה סרט בדי וי די...הסאונד שם משתמש בטכנלוגיה הזאת כמובן שבאודג'י2 תקבל יותר איכות סאונד מהסרט הזה, וכשאתה עובד בהקלטת או יצירת מוזיקה אתה מסוגל להקליט באות של 24 ביט שלא כמו בכרטיס הראשון שמשמיע ב24 ביט אבל יכולת ההקלטה שלו מוגבלת ל16 ביט בלבד...ויש עוד כל מיני דברים שעושים את השינויים שאתה מרגיש.

THX זו לא , זה תקן של איכות שסביר להניח שרוב האנשים לא צריכים, ולא ירגישו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם תשים לב אפילו להבדל בין Live 5.1 לאודיגי...

אז בא אני יפתע אותך יש לי ולחבר שלי אותו סט רמקולים 4.1 של קרייטב רק שלי יש את ה AUDIGY 1 ולו יש את ה5.1

ושומעים הבדל לא יעזור יש יותר צלילים הם יותר חדים ונקיים ואני מדבר על השווה ממש רצינית שעשיתי כדי להצדיק הוצאה של

1200 שקל על כרטיס כזה חוץ מזה יש את ה FIREWARE שהוא דבר מעולה יש לי דיגיטלית אז אני עושה אם הדבר הזה

קליפים מרשימיים

וחץ מזה הפנל הקידמי שיש לו דבר ממש מועיל במיוחד הקטע של המיקורופן עם הווליום והאוזניות עם הווליום דבר מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי החיבור קובע כמה מרשים הקליפ? כרטיס FW עולה 90 שקל, תקנה לייב וזהו.

לא, אין הבדל, מבדיקה שעבדי קשה כדי לעשות (עד שהוא הסכים לתרום את האודיג'י ל12 דקות) יחד עם ATP3, לא ממש הרגשתי הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FW לא צריך להיות שיקול בקניית כרטיס קול.

לגבי האיכות קול של הכרטיס, צריך רסיבר ורמקולים איכותיים כדי להנות מהם ואז כבר

משתמשים ביציאה דיגיטלית שיש גם בכרטיסים זולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו רק דעתי ! ואך ורק דעתי:

במוזיקה לעתים קשה להרגיש בהבדלים בין כרטיסים (אני לא מדבר על משהו אונובורד אני מדבר על משהו כמו פורטיסימו 3 לאודיג'י 2).

לעומת זאת במשחקים ניתן להבחין בחדות הצליל ובאיכותו ! גם בסרטים (וגם במוזיקה אבל מסוג טכנו אלקטרוני וכו...)

כמובן שהדבר קשור לרמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...