Nokia N80 - פלאפון דור שלישי+ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia N80 - פלאפון דור שלישי+

MasterGal

Recommended Posts

שלום חברים,

הייתי מעוניין לרכוש את הפלאפון N80, אך אני מכיר אותו רק על סמך סקירות במרחבי הרשת ומתמונות של אנשים, אך לא שמעתי על אדם כמוני פשוט שהיה לו את זה מביע את דעתו... אם יש כזה כמובן,

ולכן אשמח אם מישהו שמע מכיר יש לו את הפלאפון הזה על מנת לפתוח את עיניי לפני שאני מוציא מכספי האישי 3500 שקל על המכשיר

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי עליו, ראיתי אותו, מכיר אותו. אני אומר- אל תהיה טיפש.

קנה לעצמך:

מכשיר טוב ב 1200 שקל

מצלמה טובה (ממליץ על ניקון L4) עד 1000 שקל

נגן טוב עד 1000 שקל. ויש הרבה כאלו.

המכשיר פשוט לא שווה את הכסף. לא מספק תמורה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

היתרנות ב Nokia הוא, שהוא Nokia.

היה לי נסיון עם פלאפונים כמו מוטורולה סמסונג, כולם הכי מתקדמים לדורותיהם ותמיד הרגשתי כי נדפקתי... או שחברה אחת לא תומכת בשעון מעורר שהפלאפון כבוי, או שהאחרת הבטרייה מתחמם יותר מידיי מהר... אז החלטתי ללכת לקנות את נבחר הציבור - פלאפונים של חברת נוקיה...

אני רוצה לקנות את N80 ולא משהו אחר כיוון שזה הפלאפון לדעתי המשכולל שייצא בחצי השנה הבאה (כרטיס WiFi מובנה!!!)

מערכת ההפעלה S60 3 מגה פיקסאל. מסך גדול ורחב.. ושוב פעם של חברת ....

במכשיר הזה יש הכל מהכל.. אז המחיר שלו קצת יקר יותר מפלאפון שנמצא באורנג' אבל שעושים חשבון היום משלמים על פלאפון 69 שקל לחודש למשך 36 חודשים

זה יוצא בסביבות 2500 שקל... אז לא מרגישים את זה כי זה בתשלומים.... אני מוסיף 1000 שקל ומקבל מכשיר מאוד מתקדם תמורת ה1000 שקל...

השאלה שלי יותר האם מישהו התנסה איתו וראה בעיות שהן לא נסבלות או דברים כאלה...

סקירות של ישראלים על המכשיר התקבלו בשמחה.

ושוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה אותו מחו"ל תוכל להתקין עברית??

רק אם הוא ימכר באופן רשמי באחת מספקיות הסלולריות בארץ

גם אם כן,זה לא הולך להיות בעתיד הקרוב.

כרגע אורנג' מתמקדים בעיקר בסוני אריקסונים מהדור החדש,וסלקום ממש מדדים באופן לא ברור עם הליין פלאפונים העתידיים שלהם.

על פלאפון אין בכלל טעם לדבר,כי מכשיר כזה יוכל להגיע אליהם,אבל רק בסביבות שנת 2050+++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, קודם כל תודה לכל העונים!!!

שפת המכשיר אינו מפריע לי... להיפך אני מעדיף אנגלית... המשקל גם אינו מפריע לי... להגיד לכם תאמת כלום לא מפריע לי במכשיר הזה...

חודש הבא אני רוכש אותו!!!! תודה רבה לכולם.... (אני נמצא באיטליה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...