פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרשת "האונס בבסיס": לא יוגשו כתבי אישום

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]ok let say the girl is 25 and had 30 partners and lets say they did know about other. what's wrong with that? [/ltr]

מצטער על התגובה המאוחרת, אבל הכשרון שלך להוציא דברים מהקשרם מדהים אפילו אותי

אני רשמתי:

אוקיי

ואתה באמת מאמין שלמישהי אחת (לא משנה בת כמה) יש 30+ פרטנרים ואף-אחד מהם לא יודע על האחרים?

זה מצב בלתי-אפשרי, וכמו שרשמתי מקודם - הנאיביות המדומה הזאת רק ממחישה שהחיילים ידעו והתביישו במה שהם עושים

בוא נעבור על זה ממש ממש לאט

לא ייתכן מצב של בחורה עם 30+ פרטנרים בו-זמנית שלא יודעים איש על רעהו, לא משנה אם היא בת 12 או 80, על אחת כמה וכמה כשכולם גרים בעיר קטנה או בסיס צבאי.

במקרה שהיא מתחת לגיל 16 מתעוררת בעיה מוסרית/חוקית, והנאיביות המדומה של החיילים ("לא ידעתי לא שמעתי") ממחישה עוד יותר שהם ידעו את גילה האמיתי של הילדה אבל ניסו להסתיר את זה ככל האפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שכן עניתי :-\

נו טוב: אין לי בעיה עם זה שאדם מעל גיל 16, זכר או נקבה, יקיים יחסי מין עם כמה ואיזה אנשים שהוא רוצה

וגם אתה לא התייחסת לנקודה שהעליתי

אין סיכוי שעשרות גברים לא מודעים לכך שכולם עושים את אותה בחורה, אז למה הם טענו שהם לא ידעו? כנראה שהם ידעו את גילה האמיתי ופחדו שהפרשה תתפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם לא ידעו אחד על השני?

איך אתם חושבים השמועה שהיא נותנת עברה אם לא מפה לאוזן?

אבל באמת,זה דבילי בכלל לחשוב שהם חשבו שהיא קטנה מ-16....אחרי הכל היא בחורה שנראית בוגרת,שאורמת שהיא מעל גיל 16 ושנמצאת בפאקינג בסיס צבאי.

AND ON THE OTHER NOTE-מי המפגר שהולך לגור עם המשפחה שלו בתוך בסיס צבאי? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]why do you think they all knew about the other ones? and even if they did, so? they thought she was 16...[/ltr]

לא ילך לך, אין כזה דבר שעשרות אנשים בסיטואציה כזאת לא ידעו אחד על השני. צריך להיות טיפש בכוח (או חכם שלא רוצה שיגלו שהוא מזיין קטינה) כדי להכחיש את קיומה של הפרשה. כן, הם ידעו שהיא מתחת לגיל 16. כן, הם ידעו שגם החברים שלהם שותפים לדבר עבירה. וכן, כולם שתקו כדי שהקרקס הזה יימשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי להתערב, אבל מאיפה אתה יודע את כל הדברים האלה?

היית פעם בבסיס כזה שאתה מדבר?

אתה מכיר כאלה אנשים שאתה מדבר?

מי אמר שהם ידעו?

אני מכיר לא מעט בנות כאלו (שישכבו עם כל אחד), אבל אני לא יכול לומר שאני באמת יודע מי שכב איתן ומתי (וגם בנות כמה הן, ותאמין שראיתי בנות 14 שנראות בנות 20).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בחטמ"ר שלי היו תופעות של "מזרן פלוגתי", וכולם ידעו בדיוק מי היא אותו מזרן מדובר. כמובן שהמקרה ההוא עירב חיילת ולא קטינה וידוע שהאקטים לא התבצעו בתוך הבסיס עצמו, אז לא עשו מזה ביג דיל, אבל מצד שני אף-אחד גם לא הכחיש את מה שהיה ברור לכולם. בנאדם לא מסתיר מידע שלא יגרום לו נזק, ודווקא בגלל זה המקרה הנידון מסריח מהראש. ובקשר למשפט הלעוס של "יש בנות 14 שנראות בנות 20", אי-ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. תשלימו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר למשפט הלעוס של "יש בנות 14 שנראות בנות 20", אי-ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. תשלימו עם זה.

המקרה הנ"ל הוא ממש לא "אי ידיעת החוק"

אילא הטעיה קלאסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אם כמה חיילים היא קיימה יחסי מין סה"כ? איזו נמפומנית קטנה... חחחח כל הספור נשמע מופרך והזוי נו באמת

היא בטח סופר מגודלת אם לא הגישו נגדם כתבי אישום כי בתאכלס נו ילדה בת 13 רואים שהיא ילדה עדיין הכוונה לממש ילדה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכשהו הצלחת לפספס את הנקודה המרכזית

הבעיה כאן היא ש"לא יכול להיות מצב ש30 אנשים ששכבו עם מישהי אחת לא ידעו אחת על השניה" או "בנאדם לא מסתיר מידע שלא יגרום לו נזק" לא בהכרח יכולים לשמש כטעונות משפטיות קבילות לכן כל מה שאתה מנסה לומר פה לא רלוונטי. תתחיל לחשוב איך הדברים קורים בעולם האמיתי ולא בעולם מושלם בו כל מי שמבצע פשע אכן מורשע בעבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...