מה ההתלהבות מביבי והליכוד? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההתלהבות מביבי והליכוד?

bilbo

Recommended Posts

למה ביבי התפטר, מישהו יודע?

מישהו יודע איזה דברים רעים הוא עשה במשך השלטון שלו?

מישהו יודע איזה דברים חיוביים הוא עשה?

...

לא נראה לי שרוב האנשים פה שהגיבו יודעים בכלל

סתם חוזרים על מנטרות מהתקשורת...

יש טיעונים בעדו - כמעט אפס טרור במהלך הקדנציה שלו (וזה היה בין הטרור אצל פרס לטרור אצל ברק), הוא כן ניסה לקדם משא ומתן - נפגש עם ערפאת ועשה את הסכם חברון - ככה שלהגיד שהוא ניצי מידי זה לא נכון, הכלכלה בתקופתו כראש ממשלה כמובן שצמחה יפה, היו יחסים מצוינים עם האמריקאים כמובן עקב הקשרים שלו בבית הקונגרס. דרך אגב - ישר אחרי עלייתו לשלטון חיזבאללה כמובן ירה קטיושות על ק.שמונה ונהריה (כמו שהם תמיד עושים כשמתחלף שלטון פה) - ביבי מצידו הפציץ בתחנת הכוח של ביירות - מה שלא עשו כל המלחמה האחרונה, חיזבאללה הבין את המסר והיה שקט לאורך כל הקדנציה שלו.

יש טיעונים נגדו - מנהרת הכותל - נהרגו שם הרבה חיילים - אבל יש הטוענים שבגלל שביבי לא ויתר בנושא היה שקט ביטחוני ולא היו פיגועים כמעט בכלל, בנושא הפרסונלי - היו חיכוכים רבים עם שרים רבים (דן מרידור למשל) שהתפטרו - זה באמת נובע מחוסר ניסיון ונקווה שהשתפר אף על פי שלא איכפת לי מראש ממשלה סוציופת - איכפת לי שיעשה את העבודה. כל העניין עם אשתו שהוא בגד בה - הייתם בוחרים במישהו שבגד באישתו? ועניין הקבלן שהייתה פרשה שלדעתי נופחה מכל פרופורציה.

לדעתי הטיעונים בעדו חזקים בהרבה מאשר אלו שנגדו....

לדעתי מי שמתנגד לביבי עושה זאת מתוך שנאה אישית אליו - כי התוצאות בשטח שהוא מביא הן הטובות ביותר שראש ממשלה כלשהו הביא בעשר שנים האחרונות.

לדעתי יש בו פאקים, אבל אני מקווה שהוא שיפר את התנהלותו האישית.

וכמו שכל אחד פה יודע, הדבר החשוב ביותר הוא שיהיה מישהו שיעשה את העבודה, למי איפת אם הוא רב עם כמה שרים בדרך....

דבר אחרון - הבעיה האיראנית - אני לא חושב שיש מישהו שמבין בנושא טרור, ובנושא הגרעין יותר מאשר ביבי (אולי בנושא הגרעין פרס מבין גם)...

מי אתם הייתם רוצים שינהיג את תחת איום גרעיני איראני - אולמרט? ברק? פרץ? או ביבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם מסיסמאות. ביבי עשה את הדבר הלא יאמן, משהו שמוכיח עד כמה השתנה... הוא פירק את מרכז הליכוד!

אחרי מהלך כזה אני מוריד בפניו את הכובע. אחת הבעיות הגדולות שלנו היא השחיטות וכל ח"כ שיוצא נגד השחיטות מקבל אוטומטית את הערכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טיעון אחד ששכחת נגד ביבי.

(אגב, אני מאוד בעדו ומאוד מעריך את מה שהוא עשה ומאמין שהוא באמת רוצה בטובת המדינה ולא רודף אחרי האגו של עצמו, כמו אנשים מסויימים בממשלה היום).

להצביע ביבי זה להצביע ליכוד. זה אומר לשאוף לזה שלליכוד יהיה את מירב המנדטים... זה אומר, הרבה מאוד אנשים שאני לא סובל ולא הייתי רוצה לראות בממשלה, נמצאים שם...

מצד שני, מה האלטרנטיבות?

אני אישית הייתי שמח אם ביבי היה מצטרף לישראל ביתנו ואז הייתי בראש שקט לחלוטין מצביע להם. כרגע יש לי התלבטות, כי ת'כלס הייתי מעדיף את ביבי ראש ממשלה מאשר את ליברמן, אבל הייתי רוצה שלישראל ביתנו יהיה את הכוח לשנות בהתאם למצע שלהם - וכמו שאמרתי, אני לא סובל את רוב החברים שלו מהליכוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...