בעיה ב-AC3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-AC3

jitz

Recommended Posts

אחרי מאמצים ומלחמות קשות עם המחשב.. סוף סוף הצלחתי למצוא פילטר שבעזרתו אוכל לשמוע AC3 דרך הרסיבר שלי, ומערכת הקולנוע...

יש לי סרטי DIVX שרצועת הקול שלהם מקודדת ב-AC3...

כדי שיהיה אפשר לפענח את ה-AC3 הייתי צריך להתקין פילטר...

ניסיתי את הפילטר של (InterVideo (iviaudio.ax שממליצים עליו בכל האתרים (doom9.org למשל)... - ולא הצלחתי לגרום לו להוציא את האודיו דרך יציאת ה-SPDIF... - האפשרות לכך היתה "אפורה" (disabled).

התוכנה היחידה בה הצלחתי לגרום לו לפעול היתה BSPLAYER - אבל... היה חוסר סנכרון של בערך רבע שניה בין הסאונד לתמונה... דבר מציק ביותר.

ניסיתי פילטר נוסף שנקרא Odio Dekoda (שלהפתעתי גיליתי שהוא פותח בישראל) - גם שם - אפשרות ה-SPDIF היתה disabled.

ולבסוף, מצאתי פילטר שפועל לי גם במדיה פלייר, וה-SPDIF בו אפשרי ופעיל... קוראים לו AC3Filter -

אבל... שוב אותה בעיה כמו עם ה-BSPLAYER - חוסר סנכרון...

אני כבר יומיים נלחם עם זה... חיפשתי בכל מקום באינטרנט, ולא מצאתי שום קצה חוט שיוביל אותי לבעיה.

הסאונד מצויין, איכות הסרט מצויינת. רק חבל שהם לא באים בתיאום...

יש למישהו מושג מה הבעיה?

מפרט:

amd 1900, 256mb ,

gf4 ti4200

m.b.: kt3-ultra2 + onboard realtek 5.1 sound card

(with spdif/optical outs)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש מקודד בשם NIMO .

ד"א אתה בטוח שהכרטיס קול שלך תומך במס' הרמקולים שיש לך ?

ניסיתי את נימו... הפילטר שיש שם הוא בדיוק הפילטר שציינתי מקודם - של InterVideo, רק בשם אחר... אם אני זוכר נכון.

וכן, הכרטיס קול תומך במס' הרמקולים...

להזכירך הבעיה שלי היא לא שלא שומעים.. שומעים מצויין, בדולבי דיגיטל, בכל 5 הרמקולים והסאב... רק בחוסר תיאום מושלם בין הוידאו לאודיו... (יש כרבע שניה הפרש).

לדוגמא.. כשמישהו מדבר, זה נראה כאילו שעשו לזה "דיבוב". וזה כל כך מעצבן... שאתם לא מאמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהמכאובים שלך נובעים מהכטיס קול.

לי יש בעיה עם האונבורד של השאטל שלי דרך ה-S/PDIF האופטי, כשאני מתחיל לנגן הרסיבר מתאפס לשנייה והסאונד מתחיל קצת באיחור..

זה אומנם ל-Mp3s.. לא בדקתי איך הסרטים עובדים איתו נראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם זה לא ההשהייה שהרסיבר עושה.

אם אתה מריץ מדיסק אז תנסה להעתיק להרדיסק

אני רואה מההרדיסק, ולא מדיסק, ח"ו.

איך אני יכול לבדוק מאיפה ההשהיה (מחשב/רסיבר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...