11 תמונות מLonghorn הWindows הבא של Microsoft - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

11 תמונות מLonghorn הWindows הבא של Microsoft

barakaaron

Recommended Posts

longhorn זה רק שם קוד שלו כמו וויסלר שהיה לאקס פיי.

הוא אמור היה לצאת ב2003 אבל דחו אותו בשנה ועוד צריך להיות לו ממשק גרפי חדש.

ואני מניח שהוא עדיין בשלבי האלפא, אבל יכול להיות שהוא כבר בטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך,

זאת כנראה הגרסה הבאה של ה נראה לי שזה ה SE.

הרי יכולה לשנות מעכשיו ועד לשנייה האחרונה את השמות של מערכות ההפעלה שלה.

זה בוודאי לא PALLADIUM בגלל שזאת היא מערכת חדשה לגמרי - שונה מ WINDOWS!

אבל נראה לי שמיקרוסופט מנסים גרסאות שונות של "הגריסה החדשה של XP" וכמובן שמספר אנשים יקבלו את ה בטא בשביל לנסות אותפ,

ואותם אנשים גם מפרסמים את התמונות האלו באינטרנט, כמה טוב מצדם... ::)

בכול מקרה נראת טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך,

זאת כנראה הגרסה הבאה של ה נראה לי שזה ה SE.

הרי יכולה לשנות מעכשיו ועד לשנייה האחרונה את השמות של מערכות ההפעלה שלה.

זה בוודאי לא PALLADIUM בגלל שזאת היא מערכת חדשה לגמרי - שונה מ WINDOWS!

אבל נראה לי שמיקרוסופט מנסים גרסאות שונות של "הגריסה החדשה של XP" וכמובן שמספר אנשים יקבלו את ה בטא בשביל לנסות אותפ,

ואותם אנשים גם מפרסמים את התמונות האלו באינטרנט, כמה טוב מצדם... ::)

בכול מקרה נראת טוב

WTF?! על מה אתם מדברים? איזה SE?! ופלאדיום זו לא - איפה שמעת את זה???

זו לא גרסה חדשה של XP, זו גרסה חדשה של . בין היתר היא אמורה לכלול את הגרסה האחרונה והסופית של אקספלורר (אחריה הם יתחילו להתפתח רק עם MSN EXPLORER, אבל שומדבר עוד לא בטוח). ואין עדיין גרסאות אלפא או ביתא... התמונות שאנחנו רואים מדי פעם הן לרוב גרסאות מוקדמות מאוד שהודלפו החוצה ממיקרוסופט או זיופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים התחילו להתרגש... ההתרגשות של לפני יציאת חוזרת על עצמה... מה כ"כ קשה לאנשים לקבל? מיקרוסופט עובדת על מעה"פ חדשה, זה הכל. לא ביג דיל. כבר עשרים שנה הם עובדים על מערכות הפעלה חדשות שיוצאות כל כמה שנים. אנשים משחררים screenshots של המערכת הזאת, זה הכל. בסה"כ תמונות מסך. חלק מהן מזויפות, חלק אמיתיות. אותו הייפ היה גם לפני וגם לפני כל חדשה שיצאה.

בקיצור, תרגעו. אפשר לישון טוב בלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי וגם למה לכל הרוחות בקופירייט רשום 1985-2001 ? ::) מתקרבים כבר לסוף 2002 ..... מוזר לי קצת לא ?

בXP רשום קופירייט עד 2001 אני מבין אבל בלונגהורן ? אפילו בטא ::)

זה מה שמטריד אותך כרגע?! אלה הדברים האחרונים שמשנים, במיוחד כשפיתוח תוכנה לוקח כמה שנים. היום הם ישנו ל-2002, עוד חודשיים כבר 2003 ועוד שנה וחודשיים 2004, וכנראה שהמערכת הזאת לא תצא עד אז... אז בכל שנה הם ישנו את זה? אנשים נוטים להתעכב יותר מדי על פרטים לא חשובים ושוליים, וחושבים שהם מגלים את אמריקה, במקום להבין את התמונה הכוללת. זה לא בשמיים שיש screenshots מהמעה"פ הזאת, בהתחשב בכך שהיא בפיתוח כבר לא מעט זמן. גם מ- היו screenshots שנתיים לפני שהיא יצאה, ולמי שלא זוכר השם שלה גם שונה משם של איזה אל יווני (לא זוכר כרגע), ל- whistler, איפשהו בדרך הם חשבו על .net והגיעו למסקנה שהטכנולוגיה הזאת עוד לא מוכנה ובסוף נסגרו על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו נראה לי שזה בכלל לא מערכת הפעלה חדשה

הנה

אני חושב שזה Skin....

עכשיו תלמד לקרוא את האותיות הקטנות ולא רק את הכותרת... זה כלל חשוב לחיים גם כשאתה חותם על מסמך וגם כשאתה ממהר להציב הודעה כדי להראות את דעתך המלומדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכוון!

כתוב בפירוש:

Obviously the LongHorn skinning is different than , so not all of the original images from the theme will be used.

The theme was not made from screenshots, but rather the extracted images taken from the actual Plex visual style in LongHorn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי וגם למה לכל הרוחות בקופירייט רשום 1985-2001 ? ::) מתקרבים כבר לסוף 2002 ..... מוזר לי קצת לא ?

בXP רשום קופירייט עד 2001 אני מבין אבל בלונגהורן ? אפילו בטא ::)

איפה לאזעזל ראית שכתוב 1985-2001???

בכל התמונות כתובת 1985-2002, תפתח עיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...