NFS:HP2 המלא - יצא! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NFS:HP2 המלא - יצא!

e-r-a-n

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה משחק!!!!!!

משחק בן זונה! איזה כיף לנסוע במהירות שמסוק זורק עליך פצצות משטרה מאחורך מכניות מדהימות! משחק בן זונה!

הרעש של המנוע איזה רעש מדהים!!!!

להשיג את המשחק ומהר!!!!!

מהמר על כבודי ...... אתה מGOOP נכון ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ....... פשוט... לא מבין אתכם!!!

ואם הצמיגים היה עליהם את הכמו ציור כזה משהו מגעיל, הייתם אומרים איזה באסה הגלגלים לא יפים ?!

למי אפכת מרעש המנוע?

שיעשה רעש של חתול מצידי שדוחפים לו נפץ לתחת :\

כולה רעש של מנוע

ואם כבר, לפרארי CARERA GT (4s, 250kph יש לה רעש מגניב כזה.. :-)

גם ללמבורגיני מרסלאנו או מה שזה לא יהיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלילים הבוקעים מהמנוע מאוד מציאותיים, אבל לצערי זה נגמר בערך פה.

רמת המציאותיות של המשחק ירדה פלאים לאחר כותר הפורשה המוצלח כל כך.

מלבד המודלים המדוייקים והרעשים ... ההתנהגות של הרכב .. והתנהגות הסביבה במשחק מזכירים משחק ארקייד גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגדיר את עצמי בתור "שרוף סדרת NFS", מאז הראשון אני משחק בסדרה ופשוט לא יכול להפסיק.

אני זוכר כמעט בברור את הראשון (השלישי בסדרה), זה היה משחק מאוד כיפי ולא יכולתי להפסיק לשחק, אהבתי מאוד את המסלולים והמכוניות.

הרביעי לאומת זאת (HS?) היה לדעתי אכזבה ענקית, גראפיקה גרועה, משחקיות על הפנים והאפשרות להריסת מכוניות הייתה פשוט בושה וחרפה (זאת אומרת גרועה).

החמישי, היה משהו לא מהעולם הזה, המשחק שבר את כל המוסכמות עם גראפיקה חדשה, משחקיות ריאליסטית לאותה תקופה והאפשרויות לשידרוג המכוניות והממשק היו מהטובים ביותר שאי פעם ראיתי.

השישי, איכזב אותי. הורידו המון אפשרויות מאוד יעילות כגון לראות תמונות מהמסלול שזה היה מאוד חשוב לדעתי, הורידו תמונות של המכונית עצמה והכי מעצבן, הורידו את האפשרות לשדרג את המכונית (האפשרות שהכי אהבתי בחמישי). אך בכל זאת עדיין לא הכל הרוס. המסלולים מאוד מזכירים לי את המסלולים ב- הראשון, מאוד כיפים עם נופים מגניבים, לפעמים אני מוצא את עצמי רואה באקים בעניים מהמסלולים והרגעים שהיו לי עם הראשון, נוסטלגיה.... :smoke:

אגב, שמתם לב שאחרי מצב "מטריקס" והצילום של ה-360 מעלות מאבדים בערך שניה עד שניה וחצי קריטיות בניסיון להחזיר את המכונית למצב נורמאלי ושליטה? מעצבן מאוד... במיוחד כשיש משטרה או כל המתחרים נמצאים ליד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמישי, היה משהו לא מהעולם הזה, המשחק שבר את כל המוסכמות עם גראפיקה חדשה, משחקיות ריאליסטית לאותה תקופה והאפשרויות לשידרוג המכוניות והממשק היו מהטובים ביותר שאי פעם ראיתי.

מסכים איתך ב 100% !

השישי, איכזב אותי. הורידו המון אפשרויות מאוד יעילות כגון לראות מהמסלול שזה היה מאוד חשוב לדעתי, הורידו של המכונית עצמה והכי מעצבן, הורידו את האפשרות לשדרג את המכונית (האפשרות שהכי אהבתי בחמישי).

מסכים איתך ב 100% האופציה לשדרג מכוניות זאת ה-אופציה שועשה את המשחק, כל כך התאכזבתי לגלות שהורידו את זה ב NFS 6.

אגב, שמתם לב שאחרי מצב "מטריקס" והצילום של ה-360 מעלות מאבדים בערך שניה עד שניה וחצי קריטיות בניסיון להחזיר את המכונית למצב נורמאלי ושליטה? מעצבן מאוד... במיוחד כשיש משטרה או כל המתחרים נמצאים ליד.

מתחרים ?, משטרה ?, אני לא ראיתי מתחרים או משטרה, הם כל כך גרועים שפשוט לא נראים באופק ואפילו לא במפה, זה כל כך עלוב, המתחרים ברמה של זקנה עיוורת חסרת קורדינציה, אפילו ברמה הכי גבוהה, זאת פאשלה רצינית !

חוץ מזה הספקתי כבר לפתוח את כל המכוניות, וגמרתי חצי מה Championship וה Hot Persueit.

אכן אכזבה, והצלילים של המנוע מזביעים פשוט, אפילו כשאני משתמש ב EAX.

מה שכן אהבתי זה את ה F-50 של פרארי, מכונית אלוהית פשוט, ללא ספק המכונית מס' 1 שם !!!

Ferari 4Ever !!! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל את ה 360 camera ואת מצלמת ה"קפיצה".

ואז מה יוצא? כלום... סתם משחק מרוצים עם מכוניות איכותיות.

מתחרים ?, משטרה ?, אני לא ראיתי מתחרים או משטרה, הם כל כך גרועים שפשוט לא נראים באופק ואפילו לא במפה, זה כל כך עלוב, המתחרים ברמה של זקנה עיוורת חסרת קורדינציה, אפילו ברמה הכי גבוהה, זאת פאשלה רצינית !

חוץ מזה הספקתי כבר לפתוח את כל המכוניות, וגמרתי חצי מה Championship וה Hot Persueit.

אכן אכזבה, והצלילים של המנוע מזביעים פשוט, אפילו כשאני משתמש ב EAX.

מה שכן אהבתי זה את ה F-50 של פרארי, מכונית אלוהית פשוט, ללא ספק המכונית מס' 1 שם !!!

Ferari 4Ever !!! :AR15:

העלת את הרמה? אני די בטוח שזה יוכל לעזור.

אגב, שמתם לב שבריפליי אין יותר אפשרות לבחור זוויות? זה פשוט עלבון וזילזול.

כל הקטע של הריפליי היה לראות מזוויות אחרות את ה"זריקות זנב" של המכוניות ועוד דברים איכותים.

עוד הורדיו את זוויות המשחק בתוך המכונית, זה מאוד מעצבן... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anonym

הוצאתה לי ת'מילים מהפה... מסכים איתך בהכל...

EA

פישלו וחבל...

וכל הקטע שהם הורידו את הדברים הכי פשוטים שעושים חוייה במשחק...

למה לאף מצוות הפיתוח לא היה מוח לחשוב על זה... ::)>:(

אבל עדיין המשחק כייפי ואני לא הולך להפסיק לשחק בו...

טוב נראה אולי הם יוסיפו איזה משהו בעידכונים, למרות שזה סיכוי נמוך...

אגב, צריך איזה שרת ישראלי לשחק בו...

למישהו יש מושג אם מישהו הולך לפתוח אחד כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...